Gyventojai praneša apie smulkias vagystes: vagių taikinyje – automobilių detalės

 Gyventojai praneša apie smulkias vagystes: vagių taikinyje – automobilių detalės

Kėdainiečiai pastebėjo, kad vagys dažniausiai lankosi Respublikos gatvėje, o jų taikinys – BMW markės automobiliai./Nukentėjusiųjų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto gyventojai pastarosiomis savaitėmis ne kartą informavo apie mieste įvykdytas smulkias vagystes, kurių metu nukentėjo jų automobiliai. Žinoma, gyventojų patirti nuostoliai nėra dideli – nuo kelių iki keliasdešimties eurų, tad policijai apie vagystes jie net nepranešė. Visgi žmonės vieni kitus ragina saugotis ilgapirščių ir dalintis informacija.

Pavogė veidrodėlius

Kėdainiečiai pastebėjo, kad vagys dažniausiai lankosi Respublikos gatvėje, o jų taikinys – BMW markės automobiliai.

„Šiandien rytą pastebėjome, kad jau antrą kartą buvo pavogti mūsų mašinos veidrodėliai.

Ryte atėjus prie mašinos jų nebebuvo, negana to, dar perlaužti rėmai į visas puses.

Vagis pavogė veidrodėlius automobilio, kuris stovėjo prie Respublikos gatvės 18-ojo namo. Apvogtas automobilis BMW 530 „universalas“, – informavo kėdainietė Monika.

Kėdainių miesto gyventojai pastarosiomis savaitėmis ne kartą informavo apie mieste įvykdytas smulkias vagystes, kurių metu nukentėjo jų automobiliai.

Aut. past.

Ir dar vienas

Dar vienas BMW markės automobilis buvo apvogtas prieš tris dienas – taip pat Respublikos gatvėje, ties 32-uoju daugiabučiu namu.

„Vieną rytą pastebėjau, kad pavogti automobilio BMW 520 lietų ratlankių dangteliai.

Žinoma, suma nėra didelė, pareiškimo nerašiau, tačiau įrengiau prie lango vaizdo stebėjimo kamerą ir matau savo automobilį visą naktį. Jei dar kartą jis bus apvogtas – viešinsiu vagies nuotrauką, darysime jam gėdą“, – informavo kėdainietis Deimantas.

Nudaužė ir tiek

Dar vienas incidentas, tačiau ne vagystė, pastarosiomis dienomis užfiksuotas Respublikos gatvės 40-ojo namo kieme.

„Vagis turbūt norėjo nulupti veidrodėlius, tačiau buvo tiek bukas, kad vieną jų tik sulaužė, o sulaužęs – paliko. Čia ne profesionalai siaučia, čia murziai, kuriems net pavogti nepavyksta. Automobilis BMW 318.

Esmė, kad mes čia net negyvename, atvykome pas giminaičius į svečius, bet ir tai sugebėjo vagis nužiūrėt“, – kalbėjo Kėdainių rajono gyventojas Adas.

Pataria saugoti

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobiliuose nepalikti vertingų daiktų, pastebėjus vagystę – pranešti.

Brangesnių markių automobilius patartina drausti, laikyti saugojimo aikštelėse ar kitose saugomose teritorijose, įrengti vaizdo stebėjimo kameras.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką, visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

2 Komentarai

  • Greiciausiai aiksteles savininkas numete kelis € latriukam kad palaupytu masinas ir statytu i aikstele saugoma

    • Panašu į anekdotą apie stikliorų,kuris papirkinėjo vaikėzus daužyt gyventojų langus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video