Granulinių katilų privalumai ir atsiliepimai iš klientų

 Granulinių katilų privalumai ir atsiliepimai iš klientų

Granuliniai katilai yra naudojami įvairių patalpų šildymui. Tai – vienas iš populiariausių pasirinkimų, pasižymintis didele privalumų gausa. Granulinis šildymas yra gerokai pigesnis nei dujinis. Be to, tai efektyvus, saugus ir ganėtinai ekologiškas pasirinkimas. Nenuostabu, jog apie granulinius katilus teigiamai atsiliepia daugelis klientų. Visgi, jeigu dar svarstote apie tinkamo varianto pasirinkimą, skaitykite straipsnį toliau. Trumpai aptarsime esminius granulinių katilų privalumus ir tai, ką apie juos dažniausiai kalba klientai.

Didelis efektyvumas

Granulinių katilų efektyvumas siekia daugiau nei 90%. Tai – bene didžiausias tokio pasirinkimo privalumas. Kodėl? Didelis efektyvumas reiškia, jog visa energija yra panaudojama tinkamai ir nešvaistoma. Šis aspektas svarbus kiekvienam klientui, kuris renkasi šildymo prietaisą.

Lengva priežiūra

Klientams taip pat aktuali paprasta pasirinkto katilo priežiūra. Laimei, granulinis variantas tikrai ja pasižymi. Visų pirma, kuro nereikia sandėliuoti nesupakuoto, šis nedulka bei neteršia patalpos. Kita vertus, paprasta priežiūra taip pat pasižymi ir pats katilas. Jį nesunku išvalyti, mat sudegus kurui lieka mažai pelenų.

Nedidelės išlaidos kurui

Šie katilai šilumą gauna degindami specialias granules. Įprastai jos kainuoja nebrangiai, todėl tai padeda sutaupyti nemažai pinigų, lyginant su kai kuriais kitais variantais. Dažniausiai klientai džiaugiasi būtent šiuo aspektu. Stebinti tai neturėtų – juk kiekvienas nori sutaupyti.

Ekologiškumas

Lyginant su kai kuriais kitais variantais, granulinis katilas yra ganėtinai ekologiškas pasirinkimas. Tokiu būdu į orą patenka mažiau kenksmingų medžiagų nei, pavyzdžiui, naudojant anglis. Taigi, jeigu Jums rūpi ekologija – tai yra tinkamiausias pasirinkimas.

Kas dar patinka klientams?

Granuliniai katilai pasižymi ne vien tik jau aptartais privalumais. Klientams taip pat svarbu, jog tai yra saugus pasirinkimas, mat neegzistuoja sprogimo pavojus. Be to, toks kuras neskleidžia nemalonaus kvapo, jį galima parsivežti patiems – tam nereikalingas specialus transportas. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, jog šio katilo įrengimas ganėtinai paprastas.

Tad, jeigu svarstote apie granulinį variantą, nemažai pasirinkimo rasite https://www.van2o.lt/sildymo-katilai/granuliniai-katilai.html. Belieka užsukti apsidairyti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video