Ginkluotu plėšimu įtariamas vyras: „Jokių peilių nebuvo“

 Ginkluotu plėšimu įtariamas vyras: „Jokių peilių nebuvo“

Kėdainių rajono Vilainių kaime į 68-erių metų vyro butą, savininkui atidarius duris, įsibrovė vyriškis, kuris pagrobė raktų ryšulį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Policijos departamentas pranešė apie penktadienio vakarą Kėdainiuose įvykdytą baisų nusikaltimą – pasak pareigūnų, plėšikas savo auką puolė peiliu. Tuomet operatyviai sureagavę policijos pareigūnai įtariamąjį sulaikė. Paleistas iš areštinės įtariamasis piktinosi, kad yra neteisingai apkaltintas, ir sakė, jog plėšimo metu „jokių peilių nebuvo“.

Informavo policija

Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyris informavo, kad balandžio 8 d., apie 17.59 val., Kėdainių rajono Vilainių kaime į 68-erių metų vyro butą, savininkui atidarius duris, įsibrovė vyriškis, kuris, grasindamas peiliu, pagrobė raktų ryšulį.

Sulaikė įtariamąjį

Nukentėjusysis iškvietė policiją. Į iškvietimą sureagavo visi netoliese budėję policijos pareigūnų ekipažai.

Pareigūnai netrukus po įvyko sulaikė įtariamąjį – neblaivų 25-erių metų vyrą. Jam nustatytas 1,51 promilės girtumas. Plėšikas uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sekmadienį iš policijos areštinės paleistas įtariamasis piktinosi jam pateiktais kaltinimais ir nesutiko su nukentėjusiojo parodymais.

Aut. past.

Gresia belangė

Įtariamajam gresia ilgi metai belangėje, mat Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti arba kitaip atimdamas galimybę nukentėjusiam asmeniui priešintis pagrobė svetimą turtą, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Piktinosi ir nesutiko

Sekmadienį iš policijos areštinės paleistas įtariamasis piktinosi jam pateiktais kaltinimais ir nesutiko su nukentėjusiojo parodymais.

Vyras teigė, kad vyksta tyrimas ir jokių įrodymų kol kas nėra.

„Apklausė, aš pasakiau savo versiją. Siūlau imti antspaudus nuo peilių, kurių net nebuvo ir daryti akistatą. Nes tas žmogus iš to ir gyvena.

Paskambinęs jis sako „duok tūkstantį eurų“ ir viską atsiimsiu, bet aš eisiu už tiesą iki galo“,  – savo poziciją raštu žiniasklaidai išdėstė plėšimu įtariamas vyras.

Atsakys į klausimus

Kaip bebūtų, netrukus į visus klausimus atsakys policijos vykdomas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai išsiaiškins, kaip viskas vyko.

Žiniasklaidai policija pateikia įvykių suvestines – trumpą santrumpą, kurią ji skelbia nepažeisdama nekaltumo prezumpcijos. Tai yra tam tikros prielaidos, pirminė informacija, faktų laikymas įvykusiais, tikrais, kol neįrodoma kitaip. Pavyzdžiui, baudžiamojoje teisėje laikoma, kad kaltinamasis yra nekaltas, kol jo kaltės neįrodo teismas.

1 Komentaras

  • Kodėl gatvėse nebėra pareigūnų? Viena kita policijos mašina pravažiuoja, o pavieniams žmonėms nebesaugu vaikščiot gatvėse. Tokie įvykiai Kėdainiuose tiek žiaurūs, tiek nežiaurūs priverčia sunerimti, ar laiku sulauksim pagalbos, jei priims naujas reformas tiek greitojoje, tiek policijoje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video