Gelbėjo balkone įkalintą jauną mamą

 Gelbėjo balkone įkalintą jauną mamą

Prie šio daugiabučio namo skubėjo policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakarą Kėdainių mieste ugniagesiai gelbėtojai atliko dvi gelbėjimo operacijas. Teko vaduoti balkone įkalintą jauną mamą ir padėti medikams patekti pas pacientę. Vienos iš operacijų baigtis buvo liūdna, medikai moteriai jau niekuo negalėjo padėti.

Užtrenkė duris

Penktadienio vakarą, po 17 valandos, Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad viename iš J. Basanavičiaus gatvės daugiabučių namų mažametis vaikas užtrenkė balkono duris, kai jo mama buvo balkone, tad ši nebegalėjo patekti į butą.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai įvertino situaciją ir ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikėlė iki trečiojo aukšto. Tuomet laužtuvu atidarė balkono duris ir įleido moterį į buto vidų, kur jos laukė trejų metų vaikas.

Nei moteris, nei vaikas nenukentėjo.

Penktadienio vakarą Kėdainių mieste ugniagesiai gelbėtojai atliko dvi gelbėjimo operacijas. Teko vaduoti balkone įkalintą jauną mamą ir padėti medikams patekti pas pacientę.

Aut. past.

Kreipėsi giminaitis

Po daugiau nei valandos, prieš 19 valandą, visų specialiųjų tarnybų darbuotojai jau skubėjo į kitą iškvietimą toje pačioje miesto gatvėje.

Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad asmuo negali susisiekti su savo teta. Pro langą buvo matyti, kad moteris guli lovoje ir nejuda, todėl kreiptasi pagalbos.

Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Rado negyvą

Ugniagesiai, panaudojo diskinį pjūklą, atidarė duris, į butą įleido medikus ir policijos pareigūnus. Deja, moteriai medikai niekuo nebegalėjo padėti – ji buvo mirusi.

Kada tiksliai ji mirė – aiškinamasi. Pirminiais duomenimis, moteriai sušlubavo sveikata, dėl to ji ir mirė. Smurtinė mirtis – neįtariama.

Skubėjo į Keleriškius

Ugniagesiams gelbėtojams ilsėtis ilgai neteko. Netrukus Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Keleriškių kaimo Gintaro gatvėje matyti ugnis iš kamino.

Į įvykio vietą nuskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo taryba, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos.

Nuvykus paaiškėjo, kad pavojaus nėra, degimo požymių nėra, tiesiog iš kamino rūko dūmai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video