Gegužės 6-osios, pirmadienio, astrologinė prognozė

 Gegužės 6-osios, pirmadienio, astrologinė prognozė

Piqsels.com nuotr.

Karolina Konopackienė

AVINAS. Pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą, nesėdėkite sudėję rankas. Darbuokitės, plušėkite. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos ar replikos. Jeigu darote, ką galite ir privalote, jūsų sąžinė turėtų būti rami.        

JAUTIS. Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Turbūt stengsitės pasislėpti šešėlyje, pabūti vienumoje. Regis, suvoksite, ką iš tikrųjų turite daryti ir ko jums visiškai nereikia, tačiau yra primetama. Rūpinkitės sveikata.

DVYNIAI. Aplinkiniams galite atrodyti keisti, tačiau tai nesumažins jūsų įtaigos. Emocionali kalba darys įspūdį. Tik pasistenkite nepaviešinti to, ko nederėtų, neskleiskite gandų, apkalbų.

VĖŽYS. Šiandien ne viskas priklausys nuo jūsų valios bei norų, todėl kai kas gali nepavykti, nors ir atrodys, kad jūsų planai be priekaištų. Nepervertinkite savęs ir neįžeiskite kitų žmonių orumo.  

LIŪTAS. Teks vikriai suktis, ypač jei jūsų veikla susijusi su studijomis, teisėtvarka, žiniasklaida, užsieniu. Tikėtinas pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Galite sulaukti įvertinimo, jeigu laikėte egzaminą ar konkursinį testą.

MERGELĖ. Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės didelės paramos iš partnerių, rėmėjų, gerų nuolaidų. Apsišarvuokite kantrybe ir nuosekliai mažais žingsneliais judėkite link tikslo.

SVARSTYKLĖS. Galite pasijusti priklausomi nuo kitų žmonių nuotaikų bei valios. Derėtų pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar abejingumo. Svarbu, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis. Nemanykite, kad nedaug investavę galite daug gauti.

SKORPIONAS. Šiandien daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Tikėtinas pokalbis dėl darbo. Galbūt teks pasirūpinti sava ar artimo žmogaus sveikata. Tokiu atveju nenumokite ranka, nes ligai įsisenėjus bus sunkiau išgyti.

ŠAULYS. Nuo pat ryto flirtuosite, šmaikštausite. Regis, tai patiks šalia esantiems. Netgi su nepaklusniais vaikais nesunkiai rasite bendrą kalbą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus kausčiusių abejonių arba padėsite tai padaryti kitiems.

OŽIARAGIS. Nuo pat ryto teks daug kalbėti su artimaisiais, kažkuo įtikinėti, skatinti ar raminti. Ir vėliau mintys labiausiai suksis apie šeimą, buitį, vaikus. Turėkite omenyje, kad per griežtas požiūris į artimo žmogaus elgesį, jo poreikių varžymas nieko gero neduos.

VANDENIS. Kalbos daugiausiai suksis apie mokslą, žiniasklaidos naujienas, aplinkui vykstančius įvykius, politiką ar pan. Diskutuojant gali paaiškėti, kad savo akiratį ir kompetenciją jūs pervertinote.

ŽUVYS. Tikėtini rūpesčiai, susiję su šeimos pinigais, nuosavybe. Galbūt kažką svarbaus nutarsite komercinėje, verslo srityje. Kad ir ko siekiate, būtina vadovautis sveiku protu ir racionaliu apskaičiavimu.

Gegužės 6-oji – Tarptautinė diena be dietų.

Gegužės šeštoji, pirmadienis – 126-oji metų diena (pirmoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 238 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;

rytoj: Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė;

poryt: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 5.30, leidžiasi 21.02. Dienos ilgumas – 15.32.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

Protingos mintys:

„Žmonių išmintingumas proporcingas ne jų patirčiai, o sugebėjimui jos įgyti“ (Dž. B. Šo).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video