Gegučių parkelyje pasodino per 100 pušelių

 Gegučių parkelyje pasodino per 100 pušelių

Kėdainių miesto parko seniūnaitis Ruslanas Linevas nusprendė Kėdainių miesto Gegučių parke pasodinti per šimtą medelių/ Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Entuziastingų kraštiečių dėka Kėdainių kraštas tapo dar žalesnis. Dar prieš iškrintant pirmajam sniegui Gegučių parke buvo pasodinta daugiau nei 100 pušelių. Beje, šios akcijos organizatoriai mieste jau pasodino ne vieną šimtą medžių.

Laisvoje vietoje

Iniciatyvos sodinti pušeles Gegučių parke ėmėsi žinomas gamtos mylėtojas, Kėdainių miesto parko seniūnaitis Ruslanas Linevas. 

Pušelių sodinimo vieta buvo suderinta su Kėdainių miesto seniūnija, mat reikėjo užtikrinti, kad čia neina jokie inžineriniai tinklai ar komunikacijos.

„Tiesiog sugalvojau ir tiek. Aš dar būdamas mokinuku kartu su bičiuliais ir mokytojais sodinau šį parkelį. Jis dabar labai gražus, jau suaugęs, tačiau jame yra tuščių vietų, tad nutariau jas užpildyti“, – paaiškino akcijos organizatorius R. Linevas.

Po darbų

Savamoksliu aplinkosaugos reindžeriu tituluojamas kraštietis medelių sodinimui laiko rado vieną vakarą po darbų. Jis, kartu su bičiuliais per vakarą pasodino per šimtą medelių.

„Tiesiog atidavėme duoklę gamtai. Medelius pasodinome netoli vaikų darželio, tokiame laisvame plote. Tikiuosi, viskas bus gerai ir medeliai žaliuos bei džiugins žmones“,  – šypsojosi vyriškis.

Ne pirmas

Beje, šios akcijos organizatoriai mieste jau pasodino ne vieną šimtą medžių. 

Praėjusiais metais prie „Vaivorykštės“ tilto jie pasodino 102 pušeles. Tiesa, dalis medelių neprigijo, tačiau R. Linevas pasirūpino ir tuo – atsodino naujus medelius.

Vyras medelius sodina ne vienerius metus. Daugiausia jų yra pasodinęs miesto ribose, tačiau sodina ir rajone. Dažnai sutvarkęs ir išvalęs kokią nors Kėdainių rajono vietą ten pasodina ir medžių.

3 Komentarai

  • saunuolis tu Ruslanai

  • Iš kur imi medžius, ar tik ne pyzdini iš mano miško?

  • Reikia sudaryti komisija, kuri issiaiskintu is kur Linevas ima medzius. Gal dar vienas skandalas laukia?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video