Gatvėje partrenkta į darbą skubėjusi moteris

 Gatvėje partrenkta į darbą skubėjusi moteris

1963 metais gimusi pėsčioji R.T. dėl patirtų sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą.

www.rinkosaikste.lt 

Ankstų trečiadienio rytą prie Kėdainiuose esančių „Rivonos“ sandėlių skubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai, mat buvo gautas pranešimas, kad automobilis partrenkė į darbą skubėjusią moterį. 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad nelaimė įvyko gruodžio 28 d. apie 05.40 val. Kėdainiuose, Pramonės gatvėje, netoli „Rivonos“ sandėlių. 

Pareigūnų surinktais duomenimis, automobilis „Audi“, vairuojamas 1990 metais gimusios moters, kliudė pėsčiąją. 1963 metais gimusi pėsčioji R. T. dėl patirtų sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. 

4 Komentarai

 • Darbas ne vilkas-nepabėgs.

 • Kokia skirtinga infromacija:
  Trečiadienio rytą Kėdainiuose eismo įvykio metu sužalota pėsčioji. Moterį teko vežti į ligoninę.

  Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, nelaimė įvyko tamsiu paros metu, apie 05.40 val. Pramonės g., automobilis „Audi“, vairuojamas 32-ejų metų moters, kliudė pėsčiąją (g. 1963 m.). Dėl patirtų sužalojimų nukentėjusioji skubiai pristatyta į gydymo įstaigą.

  Pirminiais duomenimis, ir vairuotoja, ir pėsčioji buvo blaivios. Ar 59-erių metų pėsčioji dėvėjo atšvaitą, ar ne, bus nustatyta tyrimo metu.

  Dėl šio eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas). Tyrimo eigoje paaiškės, pagal kurią tiksliai straipsnio dalį gresia baudžiamoji atsakomybė.

   „Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

  • Ra visada paraso placiau, o Muge suvestine paviesina tik, kuri buna kaunas.policija.lt puslapyje.

   Suvestine paviesint tik techninis darbas, o daugiau parasyti tik gali gaves info is policaju, greitukes ir pan. Info turbut gaunama nelabai legaliai, bet zmones skaito zymiai labiau. Nes daznai Ra fotkes imeta karstas is vietos, daznai daugiau paraso detaliu idomiu. Todel ir laiku daugiau feisbuke.

   Konkurencija vercia buti informesniems ir idomesniems. Zmones traukia baisus ivykiu vaizdai.

  • Labai daug informacijų skiriasi. Mugėje nėra apie vagystę iš seniūnijos, apie vagystes iš automobilių. Kaip aš suprantu Mugė viešina tik tai kas http://www.policija.lt būna parašyta. Tą patį ir viskas. Perspauzdina.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video