Galimybių pasas nuo šiol galios 60 dienų

 Galimybių pasas nuo šiol galios 60 dienų

BNS Žygimanto Gedvilos nuotr.

Galimybių paso galiojimo laikas ilginimas iki dviejų mėnesių – tai reiškia, kad jo QR kodą reikės atnaujinti kas 60 dienų, teigia Registrų centras.

Anot jo, kaskart atnaujintas galimybių pasas galios 210 dienų nuo diagnozuotos COVID-19 ligos ar testų galiojimo laiko.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė praėjusią savaitę pranešė, kad galimybių paso galiojimo laikas ilgės nuo vieno iki dviejų mėnesių. Pasak jos, taip nutarta, kad žmonėms nereikėtų jo išiminėti itin dažnai.

Preliminariu Vyriausybės sprendimu nuo rugsėjo 13 dienos galimybių paso neturintiems žmonėms veiklos būtų smarkiai ribojamos. Galutinį sprendimą planuojama priimti artimiausiu metu.

Galimybių pasą gali gauti žmonės su neigiamu testo rezultatu, pasiskiepiję ar persirgę šia liga.

Gegužės pabaigoje šalyje įsigaliojęs galimybių pasas leido jį turintiems žmonėms taikyti švelnesnes karantino sąlygas, tačiau jis galiojo tik vieną savaitę. Per šį laiką jį atsisiuntė daugiau kaip 700 tūkst. žmonių.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video