Gali naudotis ne visais tualetais

 Gali naudotis ne visais tualetais

Pačiame Dantų gydymo skyriuje veikia tualetas, bet jis skirtas tik personalui./ Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Karantino metu nemaža dalis kėdainiečių itin retai lankėsi tiek Kėdainių PSPC, tiek ligoninės patalpose. Perstumdyti skyriai ir padaryti kiti pakeitimai, kurie buvo reikalingi kokybiškam pandemijos valdymui, iki šiol yra išlikę ir kelia kai kuriuos labai žemiškus ir paprastus klausimus. Kaip antai – kodėl pacientai negali pasinaudoti patogioje vietoje įrengtu tualetu?

Pasiūlė eiti tolyn

Į „Rinkos aikštės“ redakciją besikreipusi kraštietė guodėsi, kad Kėdainių PSPC lydėdama ligonį susidūrė su nemalonia situacija.

„Kodėl PSPC pirmame aukšte, einant į Dantų gydymo skyrių, neveikia tualetas?

Praėjusią savaitę lydėjau ligonį, prisireikė nueiti į tualetą. Bet valytoja neleido ten eiti ir pasakė, kad galima eiti į kitą tualetą, kuris yra toli, visai kitame koridoriaus gale.

Kai kuriuos ligonius lydint tai yra nemenkas iššūkis, tiek toli nueiti…

Kodėl pacientai negali naudotis visais PSPC tualetais?“ – domėjosi kraštietė.

Ne PSPC

Situaciją pakomentavo Kėdainių PSPC atstovė spaudai Asta Raicevičienė, tiesa, paaiškėjo, kad minėtas tualetas net ne PSPC priklauso, o Kėdainių ligoninei. Vis dėlto paaiškinimą, dėl ko šis tualetas nenaudojamas, ji pateikė.

„Pandemijos metu pirmame aukšte esančiu tualetu pacientai negali naudotis, kadangi atitvėrus laboratorijos kabinetus tas tualetas atsidūrė laboratorijų teritorijoje, už laikinai pastatytos sienos, už kurios pacientai patekti negali. 

Prieš karantiną šis tualetas veikė, bet jis priklauso ne Kėdainių PSPC, bet Kėdainių ligoninei.

Pačiame Dantų gydymo skyriuje veikia tualetas, skirtas tik personalui.

Ketvirtame administracinio pastato aukšte esančiais tualetais gali naudotis ir pacientai. Jų yra net du – vyrų ir moterų“, – paaiškino PSPC atstovė.

1 Komentaras

  • Nuo kada PSPC ir ligoninės administracijos patalpose esantys tualetai skirti visų naudojimui?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video