FK „Nevėžis“ pergalingomis rungtynėmis pradėjo 61-ąjį sezoną

 FK „Nevėžis“ pergalingomis rungtynėmis pradėjo 61-ąjį sezoną

FK „Nevėžis“ pergalingomis rungtynėmis su „Riterių B“ komanda pradėjo 61-ąjį klubo sezoną 2023 metų „Optibet“ pirmos lygos čempionate./Asmeninio archyvo nuotr.

Futbolo klubas „Nevėžis“ pergalingomis rungtynėmis su „Riterių B“ komanda pradėjo 61-ąjį klubo sezoną 2023 metų „Optibet“ pirmos lygos čempionate. Vienintelį lemiamą įvartį 45-ąją rungtynių minutę įmušė kėdainietis Karolis Rukuiža. Pristatydamas šio sezono komandą klubo vadovas Saulius Skibiniauskas akcentavo, jog didžiausi nuostoliai dabar yra traumas patyrę žaidėjai.

Bandys įveikti

Jauno ir veržlaus „Nevėžio“ ambicijos – bandyti įveikti kur kas didesnius biudžetus turinčius klubus ir taip įrodyti, kad mūsų klubo žaidėjai gali konkuruoti su pripažintomis žvaigždėmis.

„Pirmoje lygoje mes jau vertinami kaip rimti varžovai, todėl labai atsakingai ruošėmės. Džiaugiamės, kad išlaikėme 80–90 procentų komandos. Išlaikėme žaidėjus, kurie mums buvo labai reikalingi“, – paaiškino klubo vadovas.

Stipri sudėtis

Pristatydamas šio sezono komandą klubo vadovas Saulius Skibiniauskas akcentavo, jog didžiausi nuotoliai dabar yra žaidėjų traumos./Asmeninio archyvo nuotr.

„Nevėžis“ išlaikė praėjusių metų rezultatyviausią žaidėją, taip pat vietinius žaidėjus Lukoševičių ir Rukuižą, Raginį.

„Klubuose neišvengiamai vyksta žaidėjų migracija, žaidėjai keičiasi. Nematysime šiemet Suprono ir Dedūros, taip pat japono.

Turime gana rimtą antrą vartininką Survilą, kuris yra žaidęs aukščiausioje lygoje. Atvažiavę du gynėjai, turintys Prancūzijos vizas, jie kilę iš Afrikos.

Labai džiaugiamės atėjusiu jaunimu: kauniečiu Petkevičiumi, panevėžiečiu Končiumi. Tai tikrai neblogas pastiprinimas“, – dėstė klubo vadovas.

Jauno ir veržlaus „Nevėžio“ ambicijos – bandyti įveikti kur kas didesnius biudžetus turinčius klubus ir taip įrodyti, kad mūsų klubo žaidėjai gali konkuruoti su pripažintomis žvaigždėmis.

Aut. past.

Tikisi gerų

Apibendrindamas komandos sudėtį bei nuotaikas, vadovas vylėsi, kad metai komandai bus geri.

„Daugumai žaidėjų yra kur pasitempti. Labai smagu, kad išlaikėme jaunų žaidėjų branduolį.

Jie labai daug dirbo žiemą, kad sustiprintų meistriškumą. Didžiausia netektis – traumas patyrę žaidėjai. 

Dėl traumos negali žaisti du užsieniečiai ir vienas lietuvis. Bet mes išsigydysime. Kiek pakalbu su kitų klubų atstovais – jie taip pat turi netekčių. Tikime, kad viskas bus gerai ir sezonas mums bus geras“, – optimistiškai nuteikė S. Skibiniauskas.

Asmeninio archyvo nuotr.

1 Komentaras

  • o kokios cia pripazintos zvaigzdes?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video