FK „Kėdainiai“ tęsia pergalių ciklą

FK „Kėdainiai“/ klubo nuotr.

rinkosaikste.lt

Birželio 8-ąją vyko antrosios Lietuvos futbolo federacijos III lygos KAFF ir MAFF sezono varžybos. Jose futbolo klubas „Kėdainiai“ namuose žaidė su FK Kazlų rūda-Švyturys. Antras rungtynes kėdainiškiai baigė pergalingai.

„Pirmąjį kėlinį vyko atakuojantis abiejų komandų žaidimas. Vis dėlto  pirmojo kėlinio viduryje puikios progos neišnaudojo Andrius Skorupskas, o po kelių minučių po gynėjų klaidos, įvartį pelnė FK Kazlų rūda komandos žaidėjas Deividas Plečkaitis“, – pasakojo komandos vyr. treneris Donatas Jodenis.

Pirmąjame kėlinyje komandos išsiskyre rezultatui 1-0 svečių naudai.

„Antrasis kėlinys prasidėjo intensyviomis kėdainiškių atakomis, kurios leido Deividui Paulauskui pelnyti išlyginamąjį įvartį.

Po jo žaidimo kontrolę trumpam perėmė svečiai, bet likus žaisti 14 minučių Kėdainiškių saugas Martynas Vaitkus pelnė pergalingą įvartį ir mes laimėjome antrąsias rungtynes rezultatu 2-1“, – džiaugėsi komandos vyr. treneris.

Birželio 15 dieną 20.00 val. FK „Kėdainiai“ laukia kova su Veiverių futbolo klubu „Pozityvūs“. Kėdainiečiai kviečiami atvykti ir palaikyti krašto komandą.