Edvinui Demidavičiui – garbingas apdovanojimas

 Edvinui Demidavičiui – garbingas apdovanojimas

Edvinas Demidavičius: „Tokio garbingo apdovanojimo tikrai nesitikėjau. Šis apdovanojimas mane motyvuoja toliau judėti į priekį“./„Compensa Vienna Insurance Group“ nuotr.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Kėdainių bendruomenei už savo atsidavimą jai ir savanorišką veiklą gerai žinomas Edvinas Demidavičius praėjusią savaitę už gerus darbus buvo įvertintas ir apdovanotas kompanijos, kurioje dirba. Nors pats vyras kuklinasi ir teigia nesitikėjęs tokio aukšto įvertinimo, tačiau nepastebėti 400 valdų, skirtų vien tik neapmokamai savanoriškai veiklai, tiesiog neįmanoma.

Apdovanojimo nesitikėjo

Paprašytas pristatyti savo apdovanojimą, Edvinas sako: „Compensa Vienna Insurance Group“ ir „BTA Baltic Insurance Company“ priklauso „Vienna Insurance Group“ grupei, kurių kompanijos veikia 25 šalyse, Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje. Kasmet „Vienna Insurance Group“ prestižinis apdovanojimas už savanorystę suteikiamas trims darbuotojams, kurie savanoriška veikla siekia būti naudingi visuomenei“.

Anot E. Demidavičiaus, tai pirmas kartais, kai jis įvertinamas tokiu garbingu apdovanojimu, atsižvelgiant į tai, jog konkursas vyksta vidurio ir rytų Europoje.

„Įmonės atstovai labai domėjosi mano atliekama savanoryste policijoje. Pagal užduodamus klausimus atrodė, jog jiems šis savanorystės tipas buvo naujas, negirdėtas. Kelis kartus tikslinosi, ar tikrai už šį darbą nėra mokamas atlygis, – prisimena Edvinas ir prisipažįsta: „Nuoširdžiai nesitikėjau šio apdovanojimo. Sužinojęs, jog man skirtas apdovanojimas už savanorystę, net prisėdau“.

Edvinui Demidavičiui skirtas apdovanojimas kasmet įteikiamas vos trims iš 25 šalių „Vienna Insurance Group“ darbuotojų, kurie savanoriška veikla siekia būti naudingi visuomenei./Asmeninio archyvo nuotr.

Dėkingas kolegei

Šypsodamasis laureatas teigia, jog už tai, kad buvo pastebėtas, yra dėkingas vienai savo kolegei.

„Anketą darbovietėje užpildžiau tik paskatintas vienos kolegės, kuri buvo labai atkakli. Tikrai nemaniau, jog mano laisvas laikas, skirtas padėti policijai, gali būti įvertintas tokiu aukštu apdovanojimu. Jis mane motyvuoja toliau judėti į priekį ir sau kelti dar aukštesnius tikslus, – ryžtingai kalba vyras. – Savo energiją ir laiką paskutiniais metais pradėjau skirti ne tik savanorystei policijoje, bet ir įvairiose darbdavio inicijuotose akcijose, pavyzdžiui, prisidedu prie „Maisto banko“ savanorių veiklos.

Taip pat daug dėmesio skiriu ne tik savo šeimos aktyviam užimtumui, bet ir Kėdainių miesto bei rajono jaunimui. Pradžioje atrodė, jog tikrai bus sunku viską suderinti, bet sistemingas planavimas, šeimos palaikymas, pagalba, jaunimo iniciatyvumas ir aktyvumas iššūkius pavertė lengvai įgyvendinamais.“

„Nuoširdžiai nesitikėjau šio apdovanojimo. Sužinojęs, jog man skirtas apdovanojimas už savanorystę, net prisėdau.

E. Demidavičius

Neketina sustoti

400 valandų savanorystės – tai daugiau nei po valandą kiekvieną metų dieną! Skamba įspūdingai. Ar Jūs kiekvieną mielą dieną taip ir savanoriaujate?

„Valandų skaičius, manau, neturi būti pagrindinis rodiklis matuoti kiekvieno mūsų indėlį į savo bendruomenę. Man svarbiausia žinoti, jog atlikti darbai gyvenimo kelyje turės nesavanaudišką naudą. Kiekvieni metai skirtingi: vienais metais gali skirti daugiau laiko, kitais – mažiau“, – sako E. Demidavičius.

Kaip jau minėjo ir pats Edvinas, jis yra ne vienos veiklos savanoris. O paprašytas pasidalinti savo darbais, kurių neketina mažinti ir ateityje, pasakoja: „Savanoriauju ten, kur, manau, jog mano darbas tikrai bus prasmingas.

Didžiausią laiko dalį skiriu pagalbai policijoje, taip pat praeitais metais teko padėti pasirūpinti saugumu ir viešąja tvarka ekstremalaus bėgimo varžybose EXTREME RUN, kurios vyko Kėdainių r., Adomaitynėje. Reguliariai prisidedu prie visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ vykdomų iniciatyvų. Taip pat prisidėjau paruošiant Kauno r. Garliavos sporto centrą Pasaulio jaunių svarsčių kilnojimo čempionatui ir kasmetinių gamtos gražinimo akcijų „Darom“.

5 Komentarai

  • Ar neatsibodo tą patį per tą patį garbint? Jau darosi šlykštu. Nebent jis tinkamam judėjimui priklauso?

  • Kaip smagu tokius vyrus matyt. Pagarba.

  • Pritariu paskelbtam komentarui

  • Pagarba tokiems kraštiečiams!
    Galia tik tų kurie neigiamus komentarus sugeba rašyti.
    Gausite įvertinimą – parašys laikraštis, nes vien tik u= piktus komentarus tai niekas neapdovanoja.

  • Pritariu Nijolei, tas pats per tą patį.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video