Džordanos Butkutės koncertas – Kėdainiuose

 Džordanos Butkutės koncertas – Kėdainiuose

Rugpjūčio 13 dieną (penktadienį) Kėdainių miesto parko estradoje koncertuos išskirtinio balso, išvaizdos ir charakterio savininkė Džordana Butkutė. Kartu su grupe ji surengs gyvo garso koncertą!

Viena populiariausių šalies atlikėjų, dainų autorė, roko bei popmuzikos atlikėja Lietuvos scenoje debiutavo 1986 metais kartu su grupe „Impulsas“, metais vėliau buvo pakviesta prisijungti prie vokalinio instrumentinio ansamblio „Nerija“. Dar vėliau pradėjo solinę karjerą ir vis dar yra viena žinomiausių atlikėjų Lietuvoje.

Tad pasiruoškite geriausioms ir naujausioms Džordanos dainoms, kurias kartu dainuoti gali kiekvienas ir susitinkame jau rugpjūčio 13 d. Kėdainių miesto parko estradoje!

„Rinkos aikštė“ savo skaitytojams dovanoja išskirtinę galimybę bilietą į Džordanos koncertą įsigyti pigiau! Su nuolaidos kodu: RINKOSAIKSTE bilietas Jums kainuos tik 7€. Bilietų kiekis itin ribotas, tad paskubėkite! Bilietus rasite www.bilietai.lt

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1034725534002249?active_tab=about

Bilietus galite įsigyti: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/dzordana-butkute-geriausios-dainos–kedainiai-335072/

Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus, norintys dalyvauti renginyje privalo turėti Galimybių pasą www.gpasas.lt.
Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys Operacijų vadovo reikalavimai. Įsigyjant bilietą į koncertą, pirkėjas sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video