Dziudoistai ir vėl džiugina savo pasiekimais

Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienį jaunieji dziudoistai vyko į Lenkijoje organizuotą dziudo turnyrą „Bialystok judo Cup II“ bei rinkosi į varžybas Kaune, kur vyko Lietuvos veteranų dziudo čempionatas.

Lenkijoje vykusiame dziudo turnyre susirinko per 350 dalyvių iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos. Kėdainiams atstovavo 14 dziudo klubo „Mes esam“ ir Sporto centro narių, kurie iškovojo eilę pergalių.

U11 amžiaus grupėje Kajus Rutkauskas iškovojo antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliu.

U13 grupėje nugalėtojais tapo: Domantas Navickas, Danielius Bolisas, Vytenis Adomaitis ir Tadas Zubavičius. Antri liko Goda Eimutytė ir Emilis Siutilas.

U15 grupėje sidabrą iškovojo Dominykas Sviderskas, bronzą – Ieva Brazinskaitė ir Vismantė Valkauskaitė.

Varžybose buvo numatyti trys piniginiai fondai komandoms, kurios iškovos daugiausia prizinių vietų. Kėdainių komanda liko per žingsnį nuo trečiosios vietos, į priekį užleidusi šeimininkų komandą, Latvijos (Kyodai) ir Lietuvos (Budoka) didžiausius klubus. Kėdainiečiai, užėmę 4 vietą, buvo apdovanoti taure.

Be piniginių fondų, vyko ir loterija, kurioje burtų keliu įteikti įvairūs prizai: riedžiai, planšetiniai kompiuteriai, nintendo ir t.t.

Na, o Kaune vykusiame Lietuvos veteranų dziudo čempionate Kėdainių klubui atstovavo du sportininkai: Virgilijus Bolisas, tapęs nugalėtoju, ir Armandas Šmigelskis, užėmęs antrąją vietą.