Dvyliktą kartą apdovanoti „Kultūros versmės“ laureatai

 Dvyliktą kartą apdovanoti „Kultūros versmės“ laureatai

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Minint Kultūros dieną balandžio 15-ąją Akademijos kultūros centre paskelbti ir apdovanoti konkurso „Kultūros versmė“ laureatai. Šiemet jau dvyliktą kartą organizuotame tradiciniame konkurse nugalėtojai apdovanoti 5-iose nominacijose.

Nominacijos „Metų pasiekimas“ apdovanojimas įteiktas Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centrui Arnetų name (vadovė Regina Lukminienė) – už apdovanojimą 2023 m. sėkmingiausiai dirbančiam tradicinių amatų centrui Lietuvoje.

Nominacijos „Metų įvykis“ nugalėtoju paskelbtas dainos Kėdainiams „Aš noriu būti čia“ projektas, organizatorius VšĮ „Genas Kėdainiai“, – už unikalaus projekto įgyvendinimą ir jo pristatymą visuomenei.

„Metų kultūros darbuotoja“ tapo Asta Bartkuvienė, Kėdainių kultūros centro renginių režisierė – už aktyvų profesionalių, išskirtinių renginių organizavimą, projektų įgyvendinimą, patriotizmo ir istorinės atminties puoselėjimą.

„Metų tradicijų puoselėtoja“ nominuota Ona Auškalnienė, Akademijos kultūros centro folkloro ansamblio „Seklyčia“ vadovė – už etninės kultūros puoselėjimą, sklaidą, Kėdainių krašto garsinimą bei reikšmingus folkloro ansamblio „Seklyčia“ pasiekimus.

Apdovanojimas „Už viso gyvenimo nuopelnus“ įteiktas Violetai Berlėtaitei – už aktyvų ir ilgametį darbą Kėdainių rajono paminklosaugos srityje, indėlį į kultūros vertybių išsaugojimą ir prikėlimą naujam gyvenimui.

Šiais metais konkursui „Kultūros versmė“ kultūros bei nevyriausybinės organizacijos penkioms nominacijoms pasiūlė 33 pretendentus.

Konkursu „Kultūros versmė“ siekiama atkreipti visos rajono bendruomenės dėmesį į kultūrą, kaip mūsų bendro gyvenimo sritį, į kultūros srities darbuotojus ir visuomenininkus.

Konkursą organizuoja rajono savivaldybė.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

9 Komentarai

 • Kodėl man niekas nedavė? Nes aš aukštojo neruriu? Nu palaukit ble

  • Priplempiau alaus stipraus kalnapilio 7:30 dabar galvojo kodel manes neisrinko

 • Tas plaukuotas/barzdotas asmuo vyras ar moteris?

  • Čia Kėdainių Končita Wurst!!! 🙂 tik halėjo batukus, o ne kedus užsidėt lipdamas į sceną.

   • Na, pagal komentarus matyt, kad kai kurių kėdainiečių mentalitetas nedaug kuo nuo skiriasi nuo kalabybiškiečių

    • Pas jį plaukuotumas padidėjęs ne tik veido zonoje 😉

 • Atsiprasau, kad neuzteko visiems pasipilstyt 🙁

 • Tam končitai testą narkotikų padarykite, nes žolę rūko kaip kaminas!

  • Šiuolaikinis kultūros elitas – narkata?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video