„Dvigubas Taškas“. Tepalai, filtrai, jų keitimas

„Dvigubo taško“ servisas ne tik siūlo platų alyvos ir filtrų pasirinkimą, bet ir leidžia automobilių vairuotojams greitai ir patogiai atlikti vieną svarbiausių periodinių automobilio priežiūros darbų.

Tad tikriausiai galima drąsiai sakyti, kad klientui, norinčiam pasikeisti alyvą ir filtrus, jais iš anksto pasirūpinti nereikia?

„Žinoma. Viskas, kas susiję su šiais dalykais – turime vietoje. Pasirinkimas daugiau nei pakankamas, tinkamą derinį rasime bet kokiam automobiliui. Vairuotojams tikrai nereikia patiems sukti galvos, aiškintis, kokių filtrų ir alyvos reikalauja jo automobilio gamintojas, kažkur važiuoti, pirkti arba dar blogiau – užsakinėti ir laukti, kol pristatys. Jam tereikia atvažiuoti, o viskuo pasirūpinsime mes“, – užtikrina „Dvigubo taško“ specialistai.

„Dvigubas Taškas“. Tepalai, filtrai, jų keitimas. Kėdainiai, J. Basanavičiaus gatvė 89A.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video