Dotnuvoje geri darbai pasiekia širdį

 Dotnuvoje geri darbai pasiekia širdį

Vaikų gynimo dienos proga buvo aplankytos dvi Dotnuvos seniūnijoje gyvenančios daugiavaikės šeimos, kurių atžalos mokosi Dotnuvos pagrindinėje mokykloje. Joms įteiktos dovanos, kurias, paskelbus akciją, sunešė entuziazmo nestokojantys Dotnuvos slaugos namų darbuotojai./Organizatorių nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Dotnuvos slaugos namuose niekada netrūko gražių idėjų bei minčių, aktyvių ir iniciatyvių žmonių. Šį kartą įstaigos bendruomenė ryžosi įgyvendinti Dotnuvos slaugos namų socialinės darbuotojos Jolantos Galičinienės nuoširdumo ir šilumos kupiną iniciatyvą – aplankyti Dotnuvos seniūnijoje gyvenančias dvi daugiavaikes šeimas, kurių atžalos mokosi Dotnuvos pagrindinėje mokykloje, ir įteikti dovanų, kurias, paskelbus akciją, sunešė entuziazmo nestokojantys Dotnuvos slaugos namų darbuotojai.

Geri darbai pasiekia širdį

„Džiugu, kad įstaigos darbuotojai labai aktyviai įsitraukė į šitą veiklą ir sunešė gausybę įvairiausių maisto produktų: nuo kruopų, aliejaus iki skanumynų, skirtų vaikams. Visko  prinešė tiek, kad užteko net dviem šeimoms.

Dėkojame darbuotojams už supratimą ir gausiai suneštas dovanas.

Geri darbai, einantys iš širdies, pasiekia širdį“, – sako Dotnuvos slaugos namų direktorė Irena Staliorienė.

Vykdo gražius darbus

Dotnuvos pagrindinės mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius džiaugiasi ilgamete, nuo 1994 metų trunkančia mokyklos partneryste su Dotnuvos slaugos namais ir nuolat šios įstaigos iniciatyva vykdomais gražiais darbais.

„Per daugiau nei du dešimtmečius kartu su socialiniais partneriais įgyvendinome ne vieną dešimtį akcijų. Jos viena po kito sugulė visų mūsų širdyse.

Šių mokslo metų rugsėjo pirmosios proga vienam ugdymo įstaigos mokiniui buvo įteikta finansinė dovana. Už gautas lėšas buvo įsigyta būtiniausių mokyklinių priemonių.

Mokslų baigimo proga dovanos įteiktos net dviem mokyklos mokiniams, o kartu ir jų šeimoms.

Tikimės, jog ši nuostabi partnerystė su Dotnuvos slaugos namais sėkmingai tęsis dar ne vienerius metus“, – viliasi R. Urbonavičius.

Nėra užmiršti

I. Staliorienės teigimu, dalytis gerumu ir džiuginti aplinkinius puikiai pavyksta tik turint gražių minčių.

„Dotnuvos slaugos namų gyventojai nėra užmiršti. Kasmet juos aplanko Dotnuvos pagrindinės mokyklos vaikučiai.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Kalėdoms, mokinukai įteikia senjorams dovanėles, rašo laiškus su kalėdiniais sveikinimais ir gražiausiais palinkėjimais, kurie nudžiugina senelius, gyvenančius globos namuose.

Prieš Visų Šventųjų dieną mokiniai aktyviai užsiima Dotnuvos slaugos namams priklausančių kapinaičių tvarkymu.

Dabar belieka sulaukti karantino atlaisvinimo, kada ugdymo įstaigos mokinukai drauge su mokyklos direktoriumi ir vėl galės pradėti lankyti senelius bei užsiimti savanoryste.

Mus sieja labai graži draugystė, todėl vis atrandame progų padaryti kažką gražaus ir nudžiuginti vienas kitą. Tik bendradarbiaujant dar labiau atsiveria žmonių širdys. Juk dalinimasis gerumu, nepaisant kokiu – materialiniu ar dvasiniu, leidžia pasijusti svarbiems.

O mūsų seneliams labai svarbus dėmesys, šypsenos, bendravimas. Mūsų gyventojai dažnai klausinėja, kada gi juos kas aplankys. Jie visuomet laukia svečių“, – pasidžiaugia I. Staliorienė.

„Mus sieja labai graži draugystė, todėl vis atrandame progų padaryti kažką gražaus ir nudžiuginti vienas kitą. Tik bendradarbiaujant dar labiau atsiveria žmonių širdys. Juk dalinimasis gerumu, nepaisant kokiu materialiniu ar dvasiniu, leidžia pasijusti svarbiems.

I. Staliorienė

Pradžiugino šeimas

Ši sėkmingai įvykusi gerumo akcija pradžiugino ne tik apdovanotas šeimas, bet ir slaugos namų bei ugdymo įstaigos bendruomenes. 

„Tad tikimės, kad tokios gerumo akcijos išplis ir jų bus dar daugiau“, – viliasi slaugos namų direktorė.

Šiuo metu Dotnuvos slaugos namuose gyvena 45 gyventojai. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video