Dotnuvėlės pakrantėje suplazdėjo vėliava, sutvarkytos krantinės

 Dotnuvėlės pakrantėje suplazdėjo vėliava, sutvarkytos krantinės

Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ nariai tęsia savo darbus: visai neseniai sutvarkytos vandens telkinio krantinės, suplazdėjo klubo vėliava./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje tyvuliuojančio Dotnuvėlės tvenkinio pakrantėse darbai verda ir šiais metais. Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ nariai tęsia savo darbus: visai neseniai sutvarkytos vandens telkinio krantinės, suplazdėjo klubo vėliava.

Dotnuvėlė atgyja

„Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas Ričardas Marčius pabrėžė, kad šiais metais darbai vykdomi labai aktyviai.

„Dirbam, plušam, kad mūsų Dotnuvėlė toliau gražėtų. Darbai vyksta! Gražinamės, statom, sėjam ir sodinam.

Džiaugiamės, kad mūsų nariai tokie darbštūs. Labai dėkojame visiems, negailėjusiems laiko ir jėgų, o ypač dėkojame Sauliui Dambrauskui, Mantui ir Rolandui Liutkevičiams ir Valdemarui Matiejauskiui už pagalbą ir įrangą, be kurios darbai nebūtų įvykę“, – pažymėjo R. Marčius.

Dotnuvos miestelyje tyvuliuojančio Dotnuvėlės tvenkinio pakrantėse darbai verda ir šiais metais./Organizatorių nuotr.

Keičiasi akyse

Iš tiesų Dotnuvėlė atgyja ir tuo gali pasigrožėti kiekvienas norintis.

Štai prieš keletą dienų virš Dotnuvėlės pakilo klubo vėliava. Vėliavos stiebą padarė entuziastai. Taip pat buvo sutvarkytos krantinės.

„Net lyginti sudėtinga tai, kas buvo anksčiau, ir tai, kas yra dabar. Kokios buvo krantinės. Sutvarkyta, išlyginta, išpjauti krūmynai.

Gražėja mūsų Dotnuvėlė ir tai tikrai dar ne pabaiga. Numatome darbus tęsti, organizuoti veiklas, varžybas, aktyvų poilsį“, – kalbėjo „Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas.

„Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas Ričardas Marčius pabrėžė, kad ir šiais metais darbai vykdomi labai aktyviai.

Aut. past.

Tik su leidimais

Beje, norime priminti skaitytojams, kad žvejoti šiame tvenkinyje gali kiekvienas, tačiau tai galima daryti tik turint leidimus.

Ši naujovė atsirado po to, kai šiemet Dotnuvos žvejų klubas „Dotnuvėlės lynas“ išsinuomojo šį vandens telkinį.

Aktyvūs šio krašto žvejai jau ne vienerius metus prižiūri šią gamtos oazę, ją žuvina, tvarko aplinką, organizuoja renginius. 

1 Komentaras

  • Nu tai naujiena, jau nusivažiavo rinka, mugę įdomiau skaityti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video