„DML paslaugos“ – ne tik ratų keitimas, bet ir jų saugojimas

 „DML paslaugos“ – ne tik ratų keitimas, bet ir jų saugojimas

Kaip tik dabar – padangų keitimo sezonas. Tačiau, specialisto teigimu, žmonių antplūdis priklauso nuo tuo metu už lango tvyrančių oro sąlygų./Asmeninio archyvo nuotr.

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

V. Kudirkos gatvėje 8 netoli ligoninės, nuosavo namo garaže prieš kiek daugiau nei metus atsidarė MB „Domo montavimo linija“ (DML paslaugos), teikianti padangų montavimo, jų remonto bei prekybos, ratų balansavimo ir jų keitimo paslaugas. Tačiau viena iš svarbiausių ir miesto gyventojams aktualiausių paslaugų – padangų ir ratų saugojimas.

Klientų antplūdis priklauso nuo oro

„Nemaža dalis žmonių gyvena butuose, kur vieta yra ribota. Daugelis klientų nenutuokia apie tokią paslaugą ir savo automobilių ratus, padangas laiko rūsyje, balkone. Mes siūlome sutaupyti vietą namuose ir palikti ratus, padangas pas mus! Sezono saugojimo kaina 30 eurų!“ – kvietė mažosios bendrijos įkūrėjas Domas Čepas.

Trylikos metų darbinę patirtį prižiūrint automobilius turintis jaunas vyras nuosavo namo garaže paslaugas teikti pradėjo prieš kiek daugiau nei metus.

„Padangas montuoju jau šešerius metus. Su montavimo darbais susipažinau dirbdamas Kaune. Padangų keitimo sezono metu prižiūrėjau lengvųjų automobilių parką, o ne sezono – dar ir sunkvežimius“, – apie savo darbo patirtį pasakojo Domas, kol kas savo servise dirbantis vienas, tačiau ateityje neatmetantis galimybės plėstis ir turėti bendradarbių. Juolab kad, anot jo, paklausa yra nemenka.

Kaip tik dabar – padangų keitimo sezonas. Tačiau, specialisto teigimu, žmonių antplūdis priklauso nuo tuo metu už lango tvyrančių oro sąlygų.

„Paskutinėmis kovo dienomis, kai užplūdo šiltesni orai, žmonės suskubo keisti automobilių padangas. Tačiau orams vėl atvėsus, bumas nurimo ir buvo netgi tokių, kurie dėl balandžio pirmosiomis dienomis iškritusio sniego atsisakė permontuoti automobilių ratus iš žieminių į vasarinius ir perkėlė laiką vėlesnėms dienoms, t.y. kai jau oro sąlygos bus palankios eksploatuoti vasarines padangas“, – kalbėjo Domas.

Ragina paskubėti registruotis

Darbo laikas, kaip sako serviso steigėjas, kol kas priklauso nuo klientų skaičiaus.

„Nemaža dalis žmonių gyvena butuose, kur vieta yra ribota. Daugelis klientų nenutuokia apie tokią paslaugą ir savo automobilių ratus, padangas laiko rūsyje, balkone. Mes siūlome sutaupyti vietą namuose ir palikti ratus, padangas pas mus! Sezono saugojimo kaina 30 eurų!

D. Čepas

„Kadangi šioje rinkoje esu pakankamai naujas paslaugų teikėjas ir nuolatinių klientų didelio būrio dar neturiu, tai su būsimais klientais, manau, nesunkiai suderinsime jiems tinkamą laiką pakeisti automobilio padangas ar jas, reikalui esant, paremontuoti.

Nors kai kurios dienos jau tikrai yra visiškai užpildytos, – pripažino specialistas ragindamas žmones nesnausti ir jau dabar rezervuotis tinkamą laiką darbams atlikti. – Paprastai darbą pradedu apie 8–9 valandą ryto ir dirbu tol, kol yra klientų, bet ne trumpiau nei iki 19 valandos. Padangų montavimo sezonu tenka ir ilgėliau pasidarbuoti, nes daugelis nori automobiliams pakeisti ratus.

Kalbant apie darbo laiką ne sezono metu, grafikas būna kiek laisvesnis – galima tiesiog užsukti adresu V. Kudirkos g. 8 ir pasidomėti ar pasitarti klientams rūpimais klausimais.

Taip pat bet kuriuo metu žmonės gali man skambinti telefonu 8 635 27 933.“

Nemažai informacijos bei patarimų, susijusių su ratų priežiūra, norintieji gali rasti ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „MB Domo montavimo linija“.

Patogiau gyventojams

Kaip vieną iš savo serviso privalumų Domas įvardijo, jog toje miesto dalyje, kurioje jis yra įsikūręs, tokių paslaugų teikiančių servisų yra gana mažai.

„Lenkdamas pirštus suskaičiuoju vos kelis šioje miesto dalyje“, – šyptelėjo pašnekovas.

Jis taip pat pastebėjo, kad dabar žmonėms paruošti automobilius naujajam sezonui bus ir patogiau.

„Didžioji dalis padangų montavimo, ratų balansavimo, jų keitimo, prekybos padangomis ir jų remontu užsiimančių įmonių yra įsikūrusios pietvakarinėje miesto pusėje. Senbuvius visi jau žino. Aišku, kadangi minėtus darbus atlieku dar gana neseniai, nelabai kas ir tikisi, jog čia, nuosavo namo garaže, gali būti tokia paslaugų teikimo vieta.

Tačiau šiaurės rytinėje ar centrinėje miesto dalyje gyvenantys žmonės turės galimybę susitvarkyti savo automobilių ratus arčiau ir greičiau, taip sutaupydami laiko, o kartais gal net ir finansų“, – svarstė serviso įkūrėjas ir kvietė minėtu adresu ieškoti stovo su užrašu „DML paslaugos“.

„Aišku, kadangi minėtus darbus atlieku dar gana neseniai, nelabai kas ir tikisi, jog čia, nuosavo namo garaže, gali būti tokia paslaugų teikimo vieta. Tačiau šiaurės rytinėje ar centrinėje miesto dalyje gyvenantys žmonės turės galimybę susitvarkyti savo automobilius arčiau ir greičiau, taip sutaupydami laiko, o kartais gal net ir finansų.

D. Čepas

Kalbėdamas apie padangų keitimo bei kitų paslaugų kainas Domas pripažino, kad, kaip jau ir buvo prognozuota dar rudenį, kainos ir vėl šiek tiek pakilo.

„Pabrango medžiagos (ratų balansavimo svareliai, ratų remonto medžiagos) elektra, teko ir mums kelti kainas.

Dabar ratų keitimas kainuoja nuo 25 eurų. Priklauso nuo padangų dydžio, jų būklės, darbo, kurį reikia įdėti keičiant ar tvarkant padangas – viskas priklauso nuo sugaišto laiko bei darbų kiekio“, – sakė D. Čepas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video