Didžiuliame šiltnamių komplekse kilo gaisras

 Didžiuliame šiltnamių komplekse kilo gaisras

Šeštadienio vakarą gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į netoli Kėdainių esantį modernų šiltnamių kompleksą, kuriame kilo gaisras./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio vakarą gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į netoli Kėdainių esantį modernų šiltnamių kompleksą, kuriame kilo gaisras. Ir nors dūmų bei streso buvo labai daug, tačiau ugnis operatyviai suvaldyta ir neišplito. Gaisro kilimo priežastis aiškinasi ugniagesių gelbėtojų ekspertai.

Ramų vakarą

Šeštadienį, po 18 valandos, Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Šingalių kaime dega UAB „Agrošiltnamiai“ modernus šiltnamių kompleksas, kuriame auginamos lietuviškos daržovės.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.
Papildomos pajėgos

Vykdami į gaisrą ugniagesiai pastebėjo, kad virš didžiulio šiltnamių komplekso kyla milžiniški juodų dūmų kamuoliai, tad nedelsiant buvo paskelbtas 2 pajėgų išsiuntimo numeris (PIN).

Į įvykio vietą papildomai pasiųstos Dotnuvos ir Rugėnų ugniagesių komandos.

Privažiavus prie šiltnamių komplekso pajėgas pasitiko ūkio atstovai, kurie parodė, kaip pasiekti vietą, kurioje kilo gaisras.

Spėriai užgesino

Gausios ugniagesių pajėgos gaisrą malšino labai spėriai. Po keliasdešimties minučių ugnis buvo numalšinta, o po gero pusvalandžio paskelbta gaisro likvidacija.

Vykdami į gaisrą ugniagesiai pastebėjo, kad  virš didžiulio šiltnamių komplekso kyla milžiniški juodų dūmų kamuoliai, tad nedelsiant buvo paskelbtas 2 pajėgų išsiuntimo numeris (PIN).

Aut. past.

„Gaisro metu degė 7 dideli vandens konteineriai bei 9 padangos. Šie daiktai buvo atviroje teritorijoje, netoli ūkinės paskirties patalpų.

Dėl ko kilo gaisras tiriama, įvykio metu žmonės nenukentėjo“, – „Rinkos aikštę“ informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius.

Gaisro kilimo priežastis aiškinasi ugniagesių gelbėtojų ekspertai.

5 Komentarai

  • Na ka vel draudiminiai pinigeliai agurkai i minusa siemet nuejo tai per draudima atgausit manot

  • sudegino seklas sudegins ir siltnamius

  • Kartu pasieksim tiesa

  • Dievas yra ir jis Valiukus baudžia.

  • GALIMAS VARIJANTAS TOKS : ANDRIUXA PADEGE SAVO SENUS, SUKRIOSUSIUS SANDELIUS VILNIAUS GATVEJE, KAD GAUTU DRAUDIMINE ISMOKA, NES DVEJUS METUS NESEKMINGAI PARDAVINEJO TA OBJEKTA, VADINASI, JIS JAM NERA REIKALINGAS.
    O CIA, SALIA NAUJOJO KOMPLEKSO, IMITAVO GAISRA/PADEGIMA, ALE KAZKAS JAM VIS KERSTAUJA/PADEGINEJA, TAIP SUMETYDAMAS PEDSAKUS DRAUDIMO AGENTURAI. PADEFGE SIUKSLES, KELIAS PADANGAS SENAS… ANDRIUXA CHITRIAKAS YRA.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video