Didelis gaisras Kėdainių rajone: pastatus rijo liepsnos (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ketvirtadienio vakarą net penki gaisriniai automobiliai skubėjo į atokų Naujųjų Bakainių kaimą, mat buvo gautas pranešimas apie kilusį didelį gaisrą. Su ugnimi gelbėtojai kovojo daugiau nei valandą, didžiulis sublokuotas pastatas sudegė, tačiau gelbėtojams pavyko apsaugoti gyvenamąjį namą ir dar vieną ūkinį pastatą.

16 val. 59 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Naujųjų Bakainių kaime, Ąžuolo gatvėje, dega ūkinis pastatas. Iškart buvo pranešta, kad gaisras didelis.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Dotnuvos, Krakių, Miegėnų ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Skubėdami gelbėtojai pranešė, jog gali važiuoti ne maksimaliu, bet saugiu greičiu, mat kelio danga buvo labai slidi.

Pirmieji didžiules liepsnas dar už 3 kilometrų pastebėjo Dotnuvos ugniagesiai. Jie Bendrąjį pagalbos centrą informavo, kad iš toli mato atvira ugnimi degantį didelį pastatą. Atvažiavę ugniagesiai atliko žvalgybą ir pranešė, jog iškilęs pavojus ir kitiems pastatams, reikia gelbėti juos.

Pamainos vado prašymu į nelaimės vietą papildomai pasiųsta Pramonės ugniagesių komanda.

Iš viso į nelaimės vietą iš viso pasiųstos net 5 autocisternos su vandeniu.

Atvykus Kėdainių ugniagesiams ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas, pūtė labai didelis vėjas, tad buvo iškilusi grėsmė kitiems pastatams. Gelbėtojams teko gelbėti juos.

Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 1 km esančio dirbtinio vandens telkinio.

Visgi po geros valandos gaisrą pavyko numalšinti.

Užgesinus gaisrą konstatuota, kad sudegė 6×6 metrų dydžio medinis garažas, dengtas šiferiu, ir rąstinis 8×6 metrų pastatas, dengtas šiferiu. Sudegė šulinio apdaila. Išsaugoti du už 5 metrų esantys pastatai – 17×11 metrų dydžio  gyvenamasis namas ir 7×30 metrų dydžio ūkinis pastatas.

Laimei, gaisro metu žmonės nenukentėjo.

Gaisro aplinkybes ir priežastį aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video