Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ Kėdainiuose įkūrė skyrių

 Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ Kėdainiuose įkūrė skyrių

Steigiamajame susirinkime skyriaus pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, visuomenininkas ir savanoris pagal specialybę farmacininkas Paulius Aukštikalnis./Organizatorių nuotr.

rinkosaikste.lt

Pirmadienį įsteigtas penktasis – Kėdainių rajono – Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius. 82 narius vienijantis skyrius patvirtino skyriaus struktūrą, pirmininku išsirinko Paulių Aukštikalnį ir priėmė skyriaus darbo reglamentą. 

Steigiamajame susirinkime skyriaus pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, visuomenininkas ir savanoris pagal specialybę farmacininkas Paulius Aukštikalnis. Jo pavaduotojais susirinkime patvirtinti bendražygiai Arūnas Kacevičius, Danguolė Chochlovienė ir Edvinas Demidavičius.

Pasak vicemero P. Aukštikalnio, jam svarbiausia tai, kad kuriant skyrių pavyko suburti bendraminčių, nusiteikusių kartu dirbti ir kurti naujoves, komandą: įvairaus amžiaus žmonių, visokių profesijų atstovų ir žinomų bei nusipelniusių asmenybių.

„Tik su stipria komanda man netrūksta drąsos prisiimti dar daugiau atsakomybės ir dirbti Kėdainių žmonėms.

Kai kuriuos savo komandos žmones pasitikrinome ir džiaugsme, ir labai sudėtingose situacijose. Dauguma iš jų yra visai be politinės patirties, bet labai daug savo srityse pasiekę, o svarbiausia – norintys veikti kartu.

Kėdainiečių susirinkime dalyvavo LR Seimo narė Vilija Targamadzė./Organizatorių nuotr.

Stiprindami Kėdainius idėjomis ir naujovėmis, norime, kad gerai ir saugiai jaustųsi bei savo kūrybiškumą išdrįstų atskleisti visi krašto žmonės“, − sakė P. Aukštikalnis

„Tikiu, kad įsteigtas Kėdainių Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius sustiprins mūsų sąjungą savo idėjomis ir žiniomis aktyviai veikdamas ne tik vietinės, regioninės, bet ir nacionalinės politikos lygmeniu“, – sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis.

Sveikindamas įkurtą skyrių partijos primininkas palinkėjo žmonių pagarbą pelnyti savo darbais.

„Tik su stipria komanda man netrūksta drąsos prisiimti dar daugiau atsakomybės ir dirbti Kėdainių žmonėms.

P. Aukštikalnis

Susirinkimo metu išrinkta visa Kėdainių rajono skyriaus valdyba. Ją sudarys pirmininkas, pavaduotojai, rajono tarybos nariai, kurie yra šios partijos nariai ir 7 susirinkime išrinkti žmonės. Iš viso 13 žmonių: Paulius Aukštikalnis, Arūnas Kacevičius, Danguolė Chochlovienė, Edvinas Demidavičius, Rima Radavičienė, Romualdas Gailiūnas, Jurgita Gasiūnienė, Viktoras Gruzdevas, Mantas Butas, Donatas Jodenis, Mindaugas Kauklys, Rita Kvilienė, Livija  Žydelienė.

Kėdainiečių susirinkime dalyvavo LR Seimo narė Vilija Targamadzė. Ji, sveikindama naujai sukurto skyriaus narius, palinkėjo būti optimistais, o sprendžiant klausimus ir veikiant kartu nebijoti padaryti klaidų.

Naujajame Kėdainių rajono skyriuje po steigiamojo suvažiavimo nariais patvirtinti 82 nariai. Skyrius jau turi 15 prašymų papildyti Demokratų sąjungos gretas.

Jau yra įsteigti Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Neringos skyrius, kuris buvo pats pirmasis įsisteigęs skyrius, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono, Kupiškio bei Marijampolės skyriai. 

Balandžio mėnesį steigsis ir kiti partijos, iš viso vienijančios per 3 000 narių, skyriai visoje Lietuvoje.

„Eltos“ užsakymu vasario 22–kovo 3 dienomis atliktose „Baltijos tyrimų“ apklausose partija „Vardan Lietuvos“ reitingų lentelėje yra tarp lyderių. Ją palaiko – 13,7 proc. gyventojų.

Rekomenduojami video