Dėl skęstančio daugiabučio ir vėl ant kojų buvo sukeltos tarnybos

 Dėl skęstančio daugiabučio ir vėl ant kojų buvo sukeltos tarnybos

Prie Kėdainių mieste esančio daugiabučio namo skubėjo ne tik avarinės, bet ir specialiosios tarnybos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prie Kėdainių mieste esančio daugiabučio namo savaitės pradžioje skubėjo ne tik avarinės, bet ir specialiosios tarnybos. Buvo pranešta, kad skęsta daugiabučio namo rūsys, kyla pavojus gyventojų ir jų turto saugumui. Beje, tai jau antrasis toks pranešimas per keletą pastarųjų dienų.

Visos tarnybos

Po devintos valandos ryto prie Kėdainių miesto Juodkiškio gatvėje esančio daugiabučio skubėjo ne tik Kėdainių priešgaisrinė gebėjimo tarnyba, bet ir bendrovių „Kėdainių butai“ ir „Kėdainių vandenys“ darbuotojai.

Ugniagesiams buvo pranešta, kad reikalinga jų pagalba, mat vanduo pavojingai užtvindė rūsio patalpas.

Vandenį išpumpavo

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai įvykio vietoje dirbo net keletą valandų.

Specialiu galingu benzininiu vandens siurbliu vanduo buvo išsiurbiamas iš rūsio į šalia plytinčius laukus. 

Rūsyje liko apie 10 cm vandens, daugiau išpumpuoti nebuvo galimybės.

„Čia bus šuliniai užsikimšę ir dėl to vanduo nenuteka. Kažkas yra, bet sutvarkyti sudėtinga, nes vandenį tik išsiurbia ir jis vėl kaupiasi“, – situaciją komentavo daugiabučio gyventojai.

Ir penktadienį

Reikėtų pažymėti, kad daugiabučio namo rūsys Juodkiškio gatvėje skęsta jau ne pirmą kartą. Čia visos gelbėjimo ir avarinės tarnybos skubėjo ir penktadienio vakarą. 

Reikėtų pažymėti, kad daugiabučio namo rūsys Juodkiškio gatvėje skęsta jau ne pirmą kartą. Čia visos gelbėjimo ir avarinės tarnybos skubėjo ir penktadienio vakarą. 

Aut. past.

Tąkart daugiabučio gyventojai skambino visais pavojaus varpais: ir į „Kėdainių butus“, ir į „Kėdainių vandenis“.

Tarnybų specialistai atvyko į įvykio vietą, ieškojo priežasties, kodėl vanduo bėga ir kaupiasi rūsyje. Galų gale matant, kad padėtis tik blogėja, pagalbos kreiptasi į ugniagesius gelbėtojus.

Daugiabučio rūsyje buvo apie 1,2 m vandens. Ir nors vandenį ugniagesiai išpumpavo, tačiau per savaitgalį rūsys ir vėl patvino.

Anksčiau neskendo

Žmonės pasakojo, kad anksčiau šios problemos nebuvo, o pastaruosius keletą metų rūsys užliejamas vis gausiau. Taip stipriai rūsys esą užlietas pirmus metus.

„Mes ir savo siurblį pastatėme. Siurbdavome, gelbėdavomės.

Trys siurbliai jau vien šiemet sudegė. Skęstam ir skęstam. Iš gatvės vanduo subėga, ir laukai aplink namą pelkėmis virtę. Ar čia užsikišę kas, ar koks gedimas, nesuprantame“, – dėstė vietos gyventojai.

2 Komentarai

  • tad dėkingi skendusiems,nes tik jų dėka stojosi ant kojų…

  • Bet ar racionalu,,sukeltiems ant kojų“vaikščiot rankomis,kai dabar pirštinės tokios brangios?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video