Dėl gedimo transformatorinėje ant kojų sukėlė tarnybas

 Dėl gedimo transformatorinėje ant kojų sukėlė tarnybas

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams akivaizdžių degimo požymių nebuvo. Buvo nustatyta, kad elektros laidai kibirkščiavo be degimo. Ugniagesiai nedelsiant teritoriją aptvėrė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Gausios ugniagesių pajėgos gegužės 12-ąją skubėjo į Kėdainių miesto Babėnų kvartalą, mat buvo gauti net kelių piliečių skambučiai apie elektros transformatorinėje kilusį gaisrą, namuose dingusią elektrą.

Išgąsdino gyventojus

Pirmasis pagalbos skambutis Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė 12 val. 17 min.

Iš daugiabučio namo paskambinę žmonės pranešė, kad Kėdainiuose, Draugystės gatvėje, namo kieme iš elektros transformatorinės eina kibirkštys, kyla dūmai, galimai kilo gaisras.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai bei Pramonės ugniagesių komanda.

Dingo elektra

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atskubėjus ugniagesiams akivaizdžių degimo požymių nebuvo.

Buvo nustatyta, kad elektros laidai kibirkščiavo be degimo. Ugniagesiai nedelsdami teritoriją aptvėrė STOP juosta.

Ugniagesius pamatę gyventojai informavo, kad namuose dingo elektra. Elektros neturėjo ir daugiau aplinkinių namų, ji buvo dingusi net Justinavos soduose.

Ugniagesiai apie situaciją informavo elektros tinklų atstovus bendrovę ESO.

Gavo žinutes

ESO gyventojams dar tą pačią valandą išsiuntė trumpąsias SMS žinutes su tekstu, kad įvyko gedimas, kurį meistrai turėtų pašalinti per porą valandų.

Tądien ESO pasiekė ne vienas sunerimusio gyventojo skambutis dėl dingusios elektros.

Gedimo šalinimo darbai užtruko, tačiau viskas tądien buvo sutvarkyta ir gyventojams elektros tiekimas buvo atkurtas.

ESO perspėja gyventojus, kad šie, pastebėję gedimą elektros transformatorinėje ar tiesiog nutrūkusį ar kibirkščiuojantį elektros laidą, jokiu būdu jo neliestų.

Aut. past.

ESO primena

ESO perspėja gyventojus, kad šie, pastebėję gedimą elektros transformatorinėje ar tiesiog nutrūkusį ar kibirkščiuojantį elektros laidą, jokiu būdu jo neliestų.

„Prie kibirkščiuojančių ar nutrūkusių laidų negalima prieiti arčiau nei 8 metrai. Nemėginkite patys laido nustumti pagaliu ar kokiu nors kitu daiktu. Kuo greičiau apie tai informuokite ESO nemokamu telefonu 1852“, – informuoja bendrovė.

Taip pat būtina žinoti, kad jei laidas nukrenta netoliese ant šlapios žolės, reikia šokinėti arba eiti labai mažais žingsneliais, laikant koją prie kojos, kad nebūtų sukurta elektros grandinė.

Jei pastebite apgadintus, kibirkščiuojančius elektros įrenginius, ant grindinio ar automobilių nukritusius laidus – taip pat kuo skubiau praneškite ESO.

Jei nuo elektros nukentėjo žmogus, kuo greičiau iškvieskite greitąją pagalbą telefonu 112.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video