Dėl gedimo buvo sutrikusi miesto šviesoforų veikla

 Dėl gedimo buvo sutrikusi miesto šviesoforų veikla

Kėdainiečiai pastebėjo, kad pagrindinėje miesto gatvėje neveikia šviesoforas/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Kėdainiečiai savaitės pradžioje pastebėjo, kad pagrindinėje miesto gatvėje neveikia šviesoforas. Informacija apie incidentą pasiekė miesto seniūniją ir savivaldybę, kuri pranešė šviesoforus prižiūrinčiai įmonei. Gedimas buvo sutaisytas operatyviai – popiet šviesoforas vėl veikė.

Tuo metu šviesoforus prižiūrinčios įmonės atstovai prašo gyventojų būti pilietiškais ir apie neveikiančius, sugadintus ar suniokotus šviesoforus pranešti juos prižiūrintiems specialistams.

Neveikė sankryžoje

Incidentas įvyko šviesoforais reguliuojamoje sankryžoje ties J. Basanavičiaus–Tilto–Lakštingalų gatvėmis. 

Šviesoforai tiesiog nustojo veikti, juose nedegė joks signalas. 

Kėdainiečiai kaipmat ėmė skambinti pavojaus varpais. 

Informacija apie incidentą pasiekė miesto seniūniją ir savivaldybę, kuri pranešė šviesoforus prižiūrinčiai įmonei.

Gedimą pašalino

„Rinkos aikštė“ kreipėsi į šviesoforus Kėdainių mieste prižiūrinčią UAB „Eismo valdymo sistemos“. 

Pirmadienio popietę gautas atsakymas, jog buvo įvykęs gedimas, kuris jau yra pašalintas.

„Bendrovė informuoja, jog šviesoforais reguliuojama sankryža ties J. Basanavičiaus–Tilto–Lakštingalų gatvėmis Kėdainių mieste veikia tinkamai. Buvo įvykęs trumpasis jungimas“, – pranešė bendrovė.

Prašo pranešti

Kėdainių mieste esantys šviesoforai genda ne tik dėl techninių priežasčių – juos dažnai niokoja ar apgadina ir vandalai. 

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės atstovai ragina gyventojus, pamačius šviesoforų gedimo ar vandalizmo atvejus, nedelsiant pranešti įmonės atstovams.

„Atkreipiame dėmesį, kad bendrovė ne visada gauna operatyvią, konkrečią, teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie eismo reguliavimo priemonių pažaidas.

Esant galimybei, tokią informaciją galima pateikti  telefonu (8 45) 44 04 20“, – „Rinkos aikštei“ pateiktame atsakyme pabrėžė UAB „Eismo valdymo sistemos“ vadovas Tomas Smulka.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video