Dėl gausaus sniego gali sutrikti Lietuvos pašto paslaugos

 Dėl gausaus sniego gali sutrikti Lietuvos pašto paslaugos

Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dėl besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos bei dėl to pablogėjusių eismo sąlygų gali sutrikti Lietuvos pašto paslaugos. Kaip penktadienį pranešė bendrovė, kai kurie keliai neišvažiuojami.

„Dalis laiškininkų bei kurjerių pas gyventojus vyksta automobiliais, todėl Lietuvos paštas perspėja gyventojus – korespondencija, laiškai bei siuntos gali pasiekti vėliau“, – rašoma pranešime. – Šiuo metu mokamos ir išmokos, jos irgi gali būti pristatytos vėliau. Situacija sudėtingiausia yra regionuose“.

Anot bendrovės, prastos eismo sąlygos tiesiogiai veikia laiškininkų darbą.

„Pirmiausia valomi valstybinės reikšmės keliai, paskui – kiti, tad problema aktualiausia regionų gyventojams, kur eismo sąlygos yra sudėtingiausios. Yra tokių apylinkių, kurių keliai visai nepravažiuojami“, – tvirtina Lietuvos paštas.

Įmonė teigia atsiprašanti klientų už galimus nepatogumus – laiškininkai bei kurjeriai stengiasi saugiai ir kaip įmanoma greičiau pasiekti kiekvieną gavėją.

Sutrikimai galimi visoje Lietuvoje, tačiau pirminiais duomenimis, su sunkumais susiduria Ignalinos, Visagino, Zarasų, Molėtų, Alytaus, Vilkaviškio, Varėnos, Trakų, Vilniaus ir Telšių apylinkes aptarnaujantys laiškininkai bei kurjeriai.

1 Komentaras

  • o tai jos kažkada normaliai funkcionavo? 😀

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video