Dėl 11-metės mergaitės dingimo ikiteisminį tyrimą pradėjo prokurorai

 Dėl 11-metės mergaitės dingimo ikiteisminį tyrimą pradėjo prokurorai

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Mažametės mergaitės dingimas Kėdainių rajone sukėlė didelį atgarsį visuomenėje. Šis įvykis sukrėtė ne tik kėdainiečius, bet ir visos Lietuvos žmones. Kėdainių rajono policijos komisariate dėl šio įvykio atliekamas aplinkybių patikslinimas, o tirti neeilinio įvykio ėmėsi prokurorai.

Tiek pati mergaitė, tiek jos mama, draugės ir artimiausia aplinka teigė, kad mergaitė galimai patyrė patyčias.

Kauno apygardos prokuratūroje vyksta ikiteisminis tyrimas, kuriuo bus siekiama nustatyti šį pirmadienį (lapkričio 7 d.) Kėdainių rajone dingusios ir vėliau rastos pasislėpusios mažametės mergaitės dingimo priežastis.

Kaip rašoma prokuratūros pranešime, Kėdainių rajone gyvenusi mergaitė išėjo į mokyklą, tačiau joje nepasirodė, o namo taip pat negrįžo.

Mažametės mergaitės ieškojo gausios policijos pareigūnų pajėgos, po intensyvių paieškų ji buvo rasta pasislėpusi ūkinio pastato malkinėje.

Siekiant išsiaiškinti mergaitės dingimo priežastis, šiuo metu teisėsauga atlieka visų aplinkybių patikslinimą ir kitus ikiteisminio tyrimo proceso veiksmus.

Sprendžiant iš šio aptakaus prokuratūros pranešimo, pareigūnai įtaria, kad mergaitė galėjo slėptis kažko bijodama. Kad šiame tyrime būtų kas nors sulaikytas, žinių kol kas nėra. Įtarimai irgi kol kas niekam nepareikšti.


14 Komentarai

 • kavojuos miške ar raketinėje bazėje,bet kad taip kas nors vienas manęs pasigęstų ar iškeltų bylą bukalaurams-nei Tapino,nei kokio kito visuomeninio intereso gynėjo ir su žiburiu nepamatysi…

  • Varyk pas Putiną, nereikės slėptis.

   • nuo Stalino gavęs pendelį,tai rusų ,kaip kadaise nuplikiusios tave kopūstienės, vengi?

    • Čemodaną spėjai susikrauti kacapine vata? Kada atvažiuoti tave išpirdolinti į Chuilostaną?

 • kur aprašomos patyčios smetoninės Lietuvos laiku.Rašytojas sukasi galvoje,o apsakymas vadinosi TRIUŠIS.Tai pasakojimas apie biedną vaikiuką,kuris priešpiečių metu valgydavo popieriuje įvyniotą sausą duoną ir iš jo tyčiojosi ūkininkų benkartas.Tai va su jauropinėmis vertybėmis ir pas mus ateina toji tyčiojimosi banga.Mes tarybmečiu irgi nebuvome pinigais apaugę,bet patyčių kaipo tokių tikrai nebuvo.Teko ir korto kelnėmis vilkėti,ir brezentiniais batais avėti,bet klasėj nieks skaudžiais žodžiais nevaliojo taip laisvai, kaip dabar ,laidytis.Kai pagalvoji ,tai iš kur tų patyčių gali nebūti,kai tokia nelygybė,kai aukščiau sėdintys įvairūs kubiliai su kulkosvaidininkėmis rasomis gauna po 32 tūkstančius,o visą gyvenimėlį pravargęs žmogelis pensijos gauna šimtąkart mažiau.320 jo pensijukė…

  • Ignas Lapienis,jei neklystu.

  • Tai pyzdink pas Putiną. Gausi didelį kalną sovietinių vertybių + mobilizaciją pavirsti į faršą.

 • eiėraštyje<>įvardino prakeiktais budeliais.Ar neateiis laikas,kai ir mūsų valdantieji,pardavę ir dar toliau žlugdantys Lietuvą,atnešę skurdą ir patyčias mūsų vaikams ir anūkams kabos kartuvėse su antkakliuose įrašytais žodžiais<>.

  • Susikišk tą koloborantę Salomėja sau ten kur nesueina.

   • tokie kaip tu,landsberginiai lencūginiai,Baltušį deginot,Cvirką vertėt…Tiek ir temoki ,anonime,palot.

    • Jau tiek tu privargai nuo vakarų kultūros, kad pats laikas į ruskyną grįžt su visam.

 • Kokios patuycios net baisu ,o jei paprasai akletojos kad pakalbetu su vaikais tai matyt pati bijo tu vaiku .Bet cia ne visi vaikai klaseje tokie yra 2 ar 3 ir nustato visus pries viena .Cia eina kalba apie Ryto mokykla apie kitas negaliu sakyti nes nezinau.

 • Patyčios tai vaikų teisių tarnybos užprogramuotas veiksmas , mokytojams uždrausta vaikus liesti ,sugėdinti ,pabarti , pamokyti elgesio normų , o tėvai taip užsiėme darbais arba įvairiomis pramogomis ,kad bendravimui ir auklėjimui su vaikais neberanda laiko . Kiek tik norit keikit sovietinius laikus ,bet tuomet visi buvom draugiški , mokėjom pasijuokti ,bet mokėjom ir atsiprašyti ar atleisti , o dabar ……….

  • Sakai buvai draugiška ir apie blatą nesvajojai? Ačiū partijai, tėvynei už taloną patalynei!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video