Degalų kainos augo ir vasarį

 Degalų kainos augo ir vasarį

BNS Irmanto Gelūno nuotr.

rinkosaikste.lt, BNS inf.

Automobilių degalų kainos vasario mėnesį, palyginti su sausiu, toliau augo, nurodo portalas pricer.lt. 

Pricer.lt atstovas Petras Čepkauskas teigia, kad veikiama geopolitinių įtampų, augančio vartojimo bei gavybos ribojimų, naftos kaina verčia rinkos ekspertus diskutuoti apie 100 JAV dolerių už barelį ar dar aukštesnį kainų lygį, todėl neprognozuojama, kad kaina mažėtų ir mažmeninėje prekyboje.

„Pricer.lt“ duomenimis, vasario 14 dieną A95 benzino litro kaina „Jozitoje“ siekė 1,42 euro ir per mėnesį padidėjo beveik 10 centų, tačiau tradiciškai buvo mažiausia Lietuvoje. Brangiausiai benzinas parduodamas „Circle K“ degalinėse – po 1,55 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios A95 benzino kainų – 12,9 cento, arba 9,1 proc.

Dyzelinu pigiausiai sausį prekiavo taip pat „Jozita“ (1,38 euro), brangiausiai –„Circle K“ (1,49 euro). Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 11,9 cento arba 8,6 proc. 

Automobilinių dujų litras „Jozitoje“ kainavo 0,62 euro ir taip pat buvo pigiausias, o brangiausiai jos kainavo „Viadoje“ (0,77 euro). Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios kainų – 14,9 cento, arba 24 proc.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video