Degalai gegužę brango 3–9 proc., per metus – 48–60 proc.

 Degalai gegužę brango 3–9 proc., per metus – 48–60 proc.

BNS Andriaus Ufarto nuotr.

BNS, rinkosaikste.lt inf.

Degalų kainos gegužę vėl augo – A95 benzinas per mėnesį vidutiniškai pabrango 9 proc., dyzelinas – 3 proc., o per metus – atitinkamai 48 proc. ir 60 proc., skelbia portalas pricer.lt

Pricer.lt atstovo Arūno Vizicko teigimu, gegužės mėnesį benzino kaina vėl viršijo dyzelino kainą, kaip buvo įprasta iki karo Ukrainoje pradžios.  

„Gegužės mėnesį litras A95 benzino Lietuvos degalinėse, palyginti su balandžiu, brango 15 centų (9,1 proc.) ir buvo 59 centais (47,6 proc.) brangesnis nei pernai gegužę. Tuo metu litras dyzelino gegužę, palyginus su balandžiu, brango 5 centais (2,8 proc.) ir buvo 67 centais (59,9 proc.) brangesnis nei tuo pačiu laikotarpiu pernai“, – teigė A. Vizickas.

„Pricer.lt“ duomenimis, gegužės 16 dieną mažiausia A95 benzino litro kaina buvo „Skulo“ ir „Orlen Lietuvos“ tinklo degalinėse ir siekė 1,77 euro, didžiausia – „Circle K“ degalinėse – 1,87 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios kainų siekė 10 centų, arba 5,6 proc.

Dyzelinu balandį pigiausiai prekiavo „Jozita“ (1,69 euro), brangiausiai – „Circle K“ (1,86 euro), skirtumas – 17,9 cento, arba 10,6 proc.

Automobilinių dujų litras balandį „Jozitoje“ kainavo 78 centus, brangiausios jos buvo „Viadoje“ – 84 centai, skirtumas – 6,9 cento, arba 8,9 proc.

2 Komentarai

  • tai kiek dar branginsite degalus??????????????????????????????????????????????????????

  • labai šitoje kolonėlėje brangūs dagalai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video