Debiutantų derbyje – kėdainiečių pergalė

Asmeninio archyvo nuotr.

Dvi prieš šį sezoną Lietuvos salės futbolo A lygą papildžiusios Prienų „Hegelmann“ ir „Kėdainiai United“ komandos aštuntajame ture susikovė tarpusavyje. Itin atkakliose rungtynėse pergalę galiausiai šventė kėdainiečiai, kuriems tai buvo ketvirtas laimėjimas šiame sezone.

Kėdainių ekipa buvo aktyvesnė rungtynių pradžioje ir progų sukūrė daugiau nei varžovai. Vis tik pirmojo įvarčio reikėjo laukti beveik 14 minučių, kai Arnoldas Trakšelis pasižymėjo smūgiu iš metro į tuščius vartus.

Antrojo kėlinio viduryje savo šanso sulaukė ir šeimininkai. Konstantinas Bondarenko kirto tolimojo virpsto link, sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir taip pat iš artimo atstumo išlygino rezultatą.

Lemiamas kirtis Kauno rajono komandai buvo suduotas likus žaisti keturias minutes iki susitikimo pabaigos. Tuomet ataką pradėjęs vartininkas Egidijus Žagaras persivarė kamuolį į varžovų aikštės pusę, atliko perdavimą Tomui Rakašiui, kuriam teliko jį nukreipti į vartus.

„Hegelmann“ vartininką pakeitė penktu žaidėju, tačiau tai komandos neišgelbėjo. Pergalę rezultatu 2:1 šventė „Kėdainiai United“.