Dažomas Šėtos bažnyčios stogas

 Dažomas Šėtos bažnyčios stogas

Šėtos Švenčiausios Trejybės bažnyčia./„Rinkos aikštės “ archyvo nuotr.

Rūta Švedienė

Pradėti Šėtos Švč. Trejybės bažnyčios stogo dažymo darbai. Juos atlieka Sauliaus Viliaus įmonė „Alpinistiniai statybos darbai“ iš Vilniaus. Tai firma, turinti daugiau nei 20 metų tokių ir panašių darbų aukštyje patirties. Įmonėje dirba alpinistai statybininkai, kurie užsiima tokiais pavojingais darbais.

Jau žiemą, pavasarį buvo atlikti bažnyčios kryžiaus atstatymo, konstrukcijos keitimo, tvirtinimo darbai. „Kryžius buvo susmukęs apie pusė metro, buvo susidariusi avarinė situacija, – sako alpinistas Saulius Vilius. – Dabar kryžius pakilo į savo vietą. Šiuo metu daromi stogo rūdžių valymo, plovimo darbai ir tuoj dažysime“.

Pakalbintas bažnyčios kunigas Robertas Skrinskas sakė, kad pirmajam darbų etapui lėšos buvo iš bažnyčios fondo, taip pat parėmė Kauno kurija, o stogo valymo ir dažymo darbams lėšų skyrė ir Kėdainių rajono savivaldybė (9 tūkst.).

Deja, visų lėšų – 18 tūkst. Eur – užteks tik pusei stogo sutvarkyti, tad kunigas labai prašo geros valios žmones aukoti.

Kviečiame auka paremti darbus:
ŠĖTOS ŠVČ. TREJYBĖS PARAPIJA
Lakštingalų g. 2, Šėta, LT-58127 Kėdainių r.
Tel. (8-347) 35139, kodas 291248420
„Swedbank“ LT547300010146839527

7 Komentarai

 • Turėjau svečių iš JAV.Aplankėm Kėdainių r lankytinas vietas.Parodžiau pirmojo savanorio žūties vieta.Geriau būčiau nerodes .Pačiam pasidarė gėda,kaip jie pasipiktino,kad tokiu keliu reikėjo važiuoti(tarka,dulkes).

  • Koks meras tokia ir prieziura. Px jam tie pamiklai, svarbu kaime su babytem galima pauliavoti

 • Jusu bukumui rybu nera, gal laikas jau jums pas daktarus, bet kazin ar jie jau pades…

  • Asile pažiūrėk į veidrodį(teliuku tėtė)

   • Bsrzdiene su barzda tegul nudazo. O siaip tai man sake satskij varjot nuo seno ten gyvena.

   • Niuchink slepa

 • Rinkos aikste atvaziuokit i Beinaciu parka meras su biciunu su pencininaksi pilna gerkle ryjo visa diena dienos metu!!! Darbo metu galima?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video