Daumantuose sudegė sodo namas, kaimynai iš degančio pastato išvedė gyventoją (VIDEO, FOTOGALERIJA)

Vėlų šeštadienio vakarą Kėdainių specialiosios tarnybos skubėjo į miesto seniūnijai priklausantį Daumantų kaimą. Čia atvira ugnimi degė gyvenamasis sodo namas. Iki atvykstant ugniagesiams, kaimynai iš degančio namo išvedė vyrą ir taip išgelbėjo jo gyvybę.

Pranešimas apie gaisrą Daumantų kaimo Skruzdėlių gatvėje specialiąsias tarnybas pasiekė po 22 val. Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinę kaimynai pranešė, kad atvira ugnimi dega medinis sodo namas, viduje gali būti žmogus. 

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos ir Pramonės ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Išgirdę šiferio pokšėjimą ir pamatę liepsnas kaimynai puolė į pagalbą dar iki ugniagesių atvykimo. Kol vieni skambino telefonu 112, kiti puolė gelbėti namelyje gyvenančio vyresnio amžiaus vyro. Pasirodo, jis sėdėjo degančio namo terasoje. Jį iš atvira ugnimi degančio pastato išvedė kaimynas. Namo gyventojas nurodė, kad viduje dar yra moteris. Kaimynai bandė eiti vidun, tačiau liepsnos buvo labai stipriai išplitusios.

Pastato šeimininkės namuose nebuvo, moteris dirba Vokietijoje, namelyje gyveno tik jos širdies draugas.

Aut. past.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai. Jie nedelsiant ėmė malšinti ugnį. Vanduo gaisrui gesinti buvo imamas iš šalia esančio tvenkinio. Tačiau ugnis pastatą rijo labai greitai. Ugniagesiai ne tik gesino liepsnas, tačiau ir ėjo į pastato vidų ieškoti žmonių. Viduje daugiau žmonių nerasta.

Ugniagesiai išnešė į lauką dujų balioną. Jis buvo atsuktas. Nors gaisro aplinkybės dar tiriamos, tačiau neatmetama, jog vyras gamino maistą ir užsnūdo. Tuomet ir kilo gaisras.

Per valandą ugnis buvo visiškai numalšinta, tačiau iš pastato liko tik degėsių krūva. Pastato šeimininkės namuose nebuvo, moteris dirba Vokietijoje, namelyje gyveno tik jos širdies draugas. Sodo namelis buvo visiškai įrengtas, vagonėlis buvo apšildytas, pritaikytas gyventi žiemą.

Gaisro metu sudegė pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Nuo ko kilo gaisras – dar aiškinasi ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Jie jau apklausė gyventoją. 

Kai bus gauta oficiali specialiųjų tarnybų informacija, tekstą papildysime.

1 Komentaras

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video