Daugiabutyje pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

 Daugiabutyje pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

Vos per keletą minučių atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą ir išsiaiškino, kad dūmai sklinda iš trečiame namo aukšte esančio buto./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Sekmadienio popietę Kėdainių mieste aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos – ugniagesiai, medikai ir policininkai skubėjo į vieną daugiabutį namą, mat pranešta apie laiptinėje jaučiamus dūmus ir viename iš butų galimai kilusį gaisrą. Šį kartą didelės nelaimės išvengta tik budrių kaimynų ir operatyviai sureagavusių gelbėtojų dėka.

Pranešė kaimynai

Po 14 valandos Bendrasis pagalbos centras sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kėdainių miesto Žemaitės gatvėje esančio penkiaaukščio namo laiptinėje skinda dūmų kvapas, žmonės įtaria, kad viename iš butų galimai kilo gaisras.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios bei greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažas.

Trečiame aukšte

Vos per keletą minučių atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą ir išsiaiškino, kad dūmai sklinda iš trečiame namo aukšte esančio buto.

Patekus į butą paaiškėjo, kad ant viryklės prisvilo keptuvėje gaminamas maistas, todėl butas ir buvo uždūmintas, dūmai ėjo ir į laiptinę bei kaimyninius butus.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios bei greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai pravėrė buto langus, išvėdino patalpas.

Bute buvęs šeimininkas nebuvo kalbus, vyras buvo prisikvėpavęs dūmų.

Pareigūnai įspėjo

Specialiųjų tarnybų pareigūnai vyriškį įspėjo, kad būnant neblaiviam nepatartina naudotis dujine virykle, mat bet kuriuo metu galima užsnūsti ar išeiti iš buto ir tiesiog pamiršti neišjungtą viryklę. Tuomet gali kilti didelė nelaimė.

Nelaimėlio kaimynai pyko ant vyro, kad šis elgėsi taip neapdairiai.

Nelaimėlio kaimynai pyko ant vyro, kad šis elgėsi taip neapdairiai. Žmonės pasakojo, kad vyras ne kartą yra vandeniu „užpylęs kaimynus“, tad jie baiminasi dar didesnės nelaimės.

Aut. past.

Žmonės pasakojo, kad vyras ne kartą yra vandeniu „užpylęs kaimynus“, tad jie baiminasi dar didesnės nelaimės.

Tuo metu ugniagesiai perspėjo vyriškį, kad šis daugiau taip nesielgtų ir būtinai bute įsirengtų dūmų detektorių.

Gana dažnai

Gesinti ant viryklės svylančių puodų, ugniagesiai kviečiami gana dažnai. Pastebėta, kad šildyti maistą dažnai palieka ir užmiega išgėrę gyventojai, o senyvo amžiaus žmonės palikę ant viryklės puodą išeina pasivaikščioti arba apsipirkti.

Ugniagesiai primena, kad ruošiamo maisto palikti be priežiūros – nevalia, nes dūmuose žmogus gali užtrokšti bei gali kilti dar didesnis gaisras.

Žmonės dėl gaisrų netenka ne tik užgyvento turto, bet ir, kas baisiausia, artimųjų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video