Daugiabučių kieme neblaivus vairuotojas apdaužė keletą automobilių

 Daugiabučių kieme neblaivus vairuotojas apdaužė keletą automobilių

Šėtos gatvės daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelėje automobilis „Seat Ibiza“ kliudė stovinčius automobilius „Škoda Fabia“ bei „VW Golf“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakaras vienam neblaiviam automobilio vairuotojui įsimins dar ilgai – vyras apdaužė ne tik savo automobilį, bet ir dar kelis daugiabučių namų aikštelėje stovėjusius lengvuosius automobilius. Vyrui teks kaip reikiant paploninti piniginę.

Apdaužė svetimus

Policijos pareigūnų surinktais duomenimis, viskas įvyko gegužės 27 dieną, apie 19 val. 30 min. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje esančių daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelėje.

Automobilis „Seat Ibiza“ kliudė stovinčius automobilius „Škoda Fabia“ bei „VW Golf“.

Tuomet į įvykio vietą ir buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie nustatė, kad seatą vairavo neblaivus ir teisės vairuoti neturintis 1960 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,64 promilės.

Sulaikė liudininkas

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dar daugiau papasakojo neblaivų vairuotoją sulaikęs asmuo. Išgirdęs kaukiančias automobilių signalizacijas vyras išėjo pasižiūrėti, kas vyksta kieme.

„Gyvenu pirmame aukšte. Išgirdau signalizacijas. Išeinu, žiūriu, kad jis čia tamposi tam kieme, niekaip neišvažiuoja, daužosi į stovinčias mašinas.

Tai aš atėmiau raktelius, iškvietėme policiją. Jis atrodė visiškai girtas, nevietinis, nematytas.

Apdaužė tris mašinas, bet, matyt, trečiosios mašinos savininkas žalos nepatyrė. O dvi apdaužytos nemenkai“, – konstatavo raktelius atėmęs vyras.

Dar daugiau papasakojo neblaivų vairuotoją sulaikęs asmuo. Išgirdęs kaukiančias automobilių signalizacijas vyras išėjo pasižiūrėti, kas vyksta kieme.

Aut. past.

Laukia teismas

Neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam iškelta baudžiamoji byla.

Vyro laukia teismas, jam kaip reikiant teks paploninti piniginę, mat už vairavimą esant neblaiviam ir be teisių įprastai skiriama tūkstantinė bauda.

Gali būti konfiskuotas ir vairuotas automobilis. Negana to, jam dar teks atlyginti ir kitų automobilių savininkams padaryta materialinę žalą.

3 Komentarai

  • Uždarytų į darbo lagerį,tai gal ir atlyginti,o taip,tai po kelis eurus į mėnesį.Sušikti įstatymai.

  • Jo jo tokie tik ir atlygina. Bet ot tas rusiskas mąstymas… niekaip neisiganedenina.. Gietas, be teisiu senas diedas.. Vienu zodziu.

  • Ne Kubilius girtas vėl siaučia?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video