Daugiabučio laiptinėje degė elektros skydas

 Daugiabučio laiptinėje degė elektros skydas

Miltelių gesintuvu gaisras užgesintas. Apdegė elektros skydas ir jame buvę elektros automatiniai jungikliai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sekmadienį perpiet visos Kėdainių specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų po pranešimo apie viename miesto daugiabučiame name uždūmintą laiptinę.

Pranešė gyventojai

12 val. 30 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Žemaitės gatvės 24-uoju numeriu pažymėtame daugiabučiame name dega elektros laidai, uždūminimas jaučiamas visoje laiptinėje.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Teko gesinti

Ugniagesiai operatyviai užgesino gaisrą, tačiau namo elektros instaliaciją teks remontuoti patiems gyventojams.

„Atvykus ugniagesiams antrame aukšte, bendro naudojimo laiptinėje, degė plastikinis elektros skydas.

Ugniagesiai operatyviai užgesino gaisrą, tačiau namo elektros instaliaciją teks remontuoti patiems gyventojams.

Aut. past.

6 kg miltelių gesintuvu gaisras užgesintas. Apdegė elektros skydas ir jame buvę elektros automatiniai jungikliai.

Atjungta laiptinės elektra. Pirmininkas iškvies elektrikus dėl skydo remonto. Išvėdinta laiptinė“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video