Daugiabučio balkone pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

 Daugiabučio balkone pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

Ugniagesiai įsitikino, kad pavojaus niekam nėra, apklausė gyventojus. Laimei, gaisras buvo pastebėtas laiku./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Gausios specialiųjų tarnybų pajėgos sekmadienio vakarą skubėjo į S. Jaugelio-Telegos gatvę, mat pranešta apie vieno daugiabučio namo balkone kilusį gaisrą. Laimei, ugnis pastebėta laiku, greitai sureaguota ir didelės nelaimės pavyko išvengti.

Budrūs kaimynai

Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino budrūs daugiabučio namo kaimynai.

Apie 19 val. pagalbos centre gautas jų pranešimas, kad Kėdainiuose, S. Jaugelio-Telegos gatvėje, daugiabučio namo trečiame aukšte dega balkonas.

Pranešėja teigė esanti vienu aukštu aukščiau ir matanti dūmus.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai, jei reikėtų padėti evakuoti daugiabučio gyventojus bei užtikrinti viešąją rimtį.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad trečio aukšto balkone degė durpės, o gaisro nepastebėjo garbaus amžiaus buto savininkas, nes buvo išėjęs į rūsį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Užgesino greitai

Atskubėję ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad trečio aukšto balkone degė durpės, o gaisro nepastebėjo garbaus amžiaus buto savininkas, nes buvo išėjęs į rūsį.

Kaimynai nesėkmingai bandė prisibelsti, bet durų niekas neatidarė, jie baiminosi ir manė, kad senolis yra bute ir gali uždusti dūmuose. 

Įvykio aplinkybės tiriamos. Panašu, kad dėl įvykio gali būti kalta neužgesinta nuorūka. Tai išsiaiškins ugniagesių tyrėjai.

Aut. past.

Ugniagesiai įsitikino, kad pavojaus niekam nėra, apklausė gyventojus.

Laimei, gaisras buvo pastebėtas laiku – budrūs kaimynai laiku sureagavo.

Medikų pagalbos niekam neprireikė.

Įvykio aplinkybės tiriamos. Panašu, kad dėl įvykio gali būti kalta neužgesinta nuorūka. Tai išsiaiškins ugniagesių tyrėjai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video