Darbo partijos pirmininku perrinktas Viktoras Uspaskich

 Darbo partijos pirmininku perrinktas Viktoras Uspaskich

M. Patašiaus/lrytas.lt nuotr.

BNS, rinkosaikste.lt inf.

Sekmadienį Kėdainių arenoje vykusiame XII Darbo partijos suvažiavime buvo renkamas pirmininkas. Juo perrinktas ligšiolinis partijos vadovas Viktoras Uspaskich.

Be dabartinio partijos lyderio, rinkimuose ketino varžytis Seimo nariai Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Valentinas Bukauskas ir Aidas Gedvilas bei advokatas, pirmininko pavaduotojas Marijus Velička, tačiau visi jie kandidatavimo atsisakė.

Už V. Uspaskich partijos suvažiavime balsavo 383 Darbo partijos skyrių delegatai, du susilaikė. 

Perrinktas pirmininkas dėkojo už pasitikėjimą – dar prieš balsavimą jis teigė, kad visi kandidatūras kėlę partiečiai buvo verti šio posto.

„Jei šie kandidatai nepasitrauktų, man būtų dar maloniau (…). Gerai, kad jie yra, blogai, kad jie atsiėmė savo kandidatūras. Aš neturiu išeities, nors neverkšlenu – teikiu savo kandidatūrą, nes esu pilnas energijos, sveikas, turiu neįkainojamą patirtį, kurią galima panaudoti ne tik valdant partiją, bet ir mūsų valstybėje, priimant sprendimus. Tikiuosi, kad kartu su jumis, jei būsiu išrinktas, nuveiksime daug gerų darbų“, – kalbėjo V. Uspaskich.

„Pripažįstu šioje vietoje, kad mūsų lyderis yra Viktoras Uspaskich (…), todėl save matau šioje vietoje kaip pirmininko pavaduotoją, jei pirmininkas sutiks“, – sakė M. Velička.

I. Kačinskaitė-Urbonienė teigė, kad charizmatinio lyderio apibūdinimą Lietuvoje tikrai nedaug žmonių atitinka, tačiau Darbo partija turi tokį žmogų.

„Tai ir savo srities specialistas, savo srities žvaigždė, verslininkas, žmogus, kuris turi didelės charizmos (…). Toks žmogus, mano akimis, šioje organizacijoje yra Viktoras Uspaskich, o aš save matau jo komandos dalimi, todėl pirmininko rinkimuose šįkart nedalyvausiu“, – aiškino ji.

Perrinkti ir šeši iš septynių dabartinių Darbo partijos pirmininko pavaduotojų – Vigilijus Jukna, Vaida Giraitytė-Juškevičienė, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Aidas Gedvilas, Rolandas Janickas bei Marijus Velička. Tuo metu parlamentaras Viktoras Fiodorovas pakeitė ligšiolinį pirmininko pavaduotoją V. Bukauską, nusprendusį nebesiekti šios pozicijos.

V. Uspaskich su pertraukomis vadovauja partijai nuo 2003-iųjų, pastarąjį kartą jis į postą išrinktas 2018 metais. 

Darbo partijos pirmininkas renkamas dvejiems metams. Praėjusi V. Uspaskich kadencija dėl pandemijos buvo prailginta nuo 2 iki 3,5 metų.

Darbo partijai priklauso per 10,2 tūkst. narių. Šios partijos frakcijoje Seime yra dešimt parlamentarų.

16 Komentarai

 • Kada bus Blazytes komentaras?

 • URA (valio)!!!

 • „Valdo partiją“ tai čia kaip įmonę?

 • O kodėl neidėjot Tamulio nuotraukos? Jis ten visus labai sveikino ir iš valstiečių šaipės. Tai jau dabar jis su Dp, o ne su valstiečiais? Skaičiavau jo partijas tai jau septynias radau. Liko tik konservai ir liberalai. Gal dar suspės.

 • Sveikinu Viktorą. Jis Kėdainius pastatė ant kojų.

  • Rimtai taip manai? Anekdotas, kad Uspaskich pastatė Kėdainius ant kojų.😀😂🤣😃😄

  • jis kėdainiuose atsistojo ant kojų.

 • Valdys iki partijos gyvavimo pabaigos. Partijos kaip ir nėra, tai ir pirmininkui chana.

 • Pagarba Viktorui. Tu ir visi kiti rusai pastate Kedainius. Aciu Tau uz viska. Pedikai kancervai von is lietuvos. Krim nas. Ura, ura, ura. Ruskije celoveki, uraaaa

 • Valio Viktorui. Valio Kedainiams. Valio Lietuvos ir Rusijos draugystei. Rusai yra patys nuosirdziausi, geriausios dusios zmones. Aciu uz viskas Kedainiuose rusams.

 • Šou kiek dar cirkinsitės????

 • Tada valio čigonams, ačiū garadokui ir jo gyventojams, tai jūs pastatėt miestą, senamiestis- chuinia. padarykit vėl iš Kalvinkos kašės aikštelę.

 • kaip gaila, negalės šokių konkursuose dalyvauti. Šiaip jis neblogai šoka…………………………………….strekazą ypač.

 • Darbo partijos pirmininko rinkimas, tai spektaklis naivuoliams (durneliams). Tie kiti kandidatai tik akių dūmimas. Visi žinojo už ką balsuoti ir ką rinkti. Uspaskicho partija yra jo nuosavybė- nebus Uspaskicho, nebus ir partijos. Teisėsauga nesugebėjo jo pasodinti, o dar geriau būtų ištremti jį į Urdomą ir tegu “ stato“ savo Urdomą ant kojų.

 • Spėkite kas finansais prisidėjo prie Vlastiečių ir žaliųjų partijos skyriaus steigimo Kėdainiuose? Čia viskas taip persipynę, kad jop….mat.

 • Kaip „netikėtai „, kad jį išrinko.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video