Darbininkai nori dirbti, o gyventojai – miegoti

 Darbininkai nori dirbti, o gyventojai – miegoti

Įvairius miesto tvarkymo darbus dirbantys darbininkai bando keisti savo darbo ritmą ir dirbti ankstyvais rytais, tačiau vos šiems įjungus trimerius ar kitus savo darbo įrankius, ilgiau rytais norintys pamiegoti gyventojai, siunta/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Dėl alinančio karščio kenčia visi, o sunkiausia – lauke turintiems dirbti darbininkams. Šie bando keisti savo darbo ritmą ir dirbti ankstyvais rytais, tačiau vos šiems įjungus trimerius ar kitus savo darbo įrankius, ilgiau rytais norintys pamiegoti gyventojai, siunta. Taigi, kada galima naudoti triukšmingus mechanizmus, o kada reiktų duoti kaimynams ramybę?

Kreipėsi pagalbos

Į „Rinkos aikštę“ kreipėsi individualia veikla užsiimantis asmuo, kuris teikia daugiabučių ir individualių namų kiemų ir žaliųjų zonų priežiūros paslaugas. Paprasčiau tariant, vyriškis užsiima žolės pjovimu. 

„Individualia veikla (žolės pjovimu) užsiimantys asmenys norėtų žinoti, ar Kėdainiuose yra nustatytos tam tikros darbo valandos, darbo dienos, kuomet  galima vykdyti savo veiklą mieste?

Šis klausimas iškilo, nes gyventojai grąsina mus apskųsti savivaldybei, jog mes žolę daugiabučių kiemuose pjauname sekmadieniais. Manau, ši informacija būtų naudinga visiems“, – laiške dėstė vyriškis.

Papildoma veikla

Vyras informavo, kad žolės pjovimas yra jo papildoma veikla, kuria jis užsidirba papildomų pinigų savaitgaliais.

„Darbo dienomis žolės pjauti negaliu, nes turiu darbą, tad žolę žmonėms, bendrijoms pjaunu šeštadieniais ir sekamdieniais.

Jau yra buvę keletas incidentų. Kaimynai yra mane užsipuolę, kad jiems trukdau, todėl norėčiau, kad savivaldybė viešai paaiškintų, kada man galima dirbti, kada ne, kad šis klausimas būtų išspręstas visiems laikams“, – prašė žolės pjovėjas.

Pateikė išaiškinimą

„Rinkos aikštė“ kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybę. Atsakymą į skaitytojo klausimą pateikė Viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Žydrė Krivičienė.

„Vadovaujantis Triukšmo prevencijos Kėdainių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių 23 punktu, gyvenamųjų namų kvartaluose triukšmingas transporto priemones ir mechanizmus leidžiama naudoti: darbo dienomis – nuo 8 iki 20 val., o šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis – nuo 10 iki 18 val.

Triukšmingas transporto priemones ir mechanizmus, neatsižvelgiant į paros laiką, leidžiama naudoti avarijų likvidavimo atvejais“, – paaiškino Ž. Krivičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video