Darbdavius kviečia prisidėti prie kilnaus tikslo

 Darbdavius kviečia prisidėti prie kilnaus tikslo

piqsels.com nuotr.

rinkosaikste.lt Kėdainių r. savivaldybės inf.

Dažniausiai savo kampanijas orientuodama į diagnozę turinčius žmones, VšĮ „Skirtingų Spalvų“ komanda šį kartą dalyvauti kampanijoje „Įgalink“ kviečia darbdavius – nuo mažų šeimos verslų, iki stambių, daug darbuotojų įdarbinančių korporacijų.

„Įgalink“ mokymuose dalyviai galės susipažinti su skirtingomis negalios rūšimis bei darbo specifika su žmogumi, turinčiu skirtingas negalias. Taip pat mokymuose bus kalbama apie valstybės teikiamą finansinę bei konsultacinę pagalbą, paaiškinami biurokratiniai žmogaus su negalia įdarbinimo procesai.

Lektoriai kalbės ir apie baimės įtaką, pateiks socialaus verslo bei tikros lyderystės pavyzdžius, supažindins su kolektyvo moralės paieškos keliu bei kvies diskutuoti apie rūpimus klausimus.

Visiems dalyvausiantiems mokymuose bus įteikiami „Įgalink“ kampanijos sertifikatai. 

Informaciją apie kampaniją „Įgalink“, mokymų planą bei registraciją rasite www.skirtingosspalvos.lt/igalink.  

Anot iniciatyvos įkūrėjo D. Stankevičiaus, vizualiniu kampanijos simboliu tampanti PIENĖ atspindi vis dar visuomenėje gają stigmą, kurią turime keisti drauge: „Greičiausiai ne vieną kartą esame susidūrę su situacija, kuomet negalią turintis žmogus nėra integruotas į visuomenines veiklas. Dėl aplinkos neprieinamumo arba socialinės atskirties esančių problemų.

Pienė, būdama piktžole, mūsų kampanijoje simbolizuoja visuomenėje esančias stigmas, kurias turime naikinti drauge. Norime, jog ryškų pokytį menanti pienė, taptų judėjimo, kuris pažymi kuo vienodesnes įsidarbinimo galimybes užtikrinančiu laisvės simboliu.“, – sako D. Stankevičius. 

Į mokymus dalyviai gali registruotis iki spalio 12 d. Dalyvavimas mokymuose – savanoriška auka. Kampanijos mokymai vyks keturis ketvirtadienius iš eilės, Vilniuje (Technopolis ir Business Garden konferencijų salėse): spalio 13, 20, 27 bei lapkričio 3 dienomis.

Visą kampaniją „Įgalink“ organizatoriai vainikuos uždaromuoju renginiu, kuris įvyks lapkričio 10 d., kuomet žmonės gyvenantys su negalia dalinsis savo sėkmės istorijomis ir dar kartą dalyvius įkvėps eiti #RyškausPokyčioLink. Esant dideliam dalyvių susidomėjimui, mokymai gali persikelti į nuotolinę mokymų platformą.  

Kampanija įgyvendinama drauge su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Užimtumo tarnyba, Vytauto Didžiojo universitetu, nevyriausybinėmis organizacijomis „Asmeninių asistentų asociacija“, „Unikalus gyvenimas“ bei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga. Finansine parama prie kampanijos įgyvendinimo prisideda AB „Linas Agro Group“. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video