Dantų implantavimas: šypsenos atkūrimo būdas įvairaus amžiaus žmonėms?

 Dantų implantavimas: šypsenos atkūrimo būdas įvairaus amžiaus žmonėms?

Tikriausiai daugelis sutiktų, kad dantų netekimas – nemalonus, pasitikėjimą savimi mažinantis įvykis. Senstant žmogaus dantys tampa silpni ir pradeda lūžinėti, kristi, tad dantų implantavimas tampa būtinybe. Tačiau kai šypsenos netenkama jaunesniame amžiuje, gali atsirasti pasimetimas. Kyla klausimas, ar dantų implantavimas gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų jauniems asmenims? Šiame straipsnyje, implantologijos klinikos „Dentaplanas’’ ekspertai pasidalins įžvalgomis, apie tai, kodėl netekus dantų jauname amžiuje, vertėtų apsvarstyti dantų  implantacijos galimybę.

Galimybė senjorams

Ankščiau vienas iš dažniausiai naudojamų dantų atkūrimo būdų senojams buvo dantų protezavimas išimamais protezais (plokštelėmis). Tačiau tokių dantų protezų nešiojimas turi nemažai minusų. Pacientai neretai skundžiasi, kad su jais sudėtinga kalbėti, atkąsti ir kramtyti maisto produktus, dažnai švepluojama, sunku plačiai išsižioti ar juoktis.

Ilgalaikis dantų protezų nešiojimas gali negrįžtamai pažeisti dantenas ir tirpdyti  atraminį žandikaulio kaulą. O dantų implantavimas yra šiuolaikinis ir visame pasaulyje pripažintas dantų atkūrimo būdas, kuris stimuliuoja žandikaulio kaulą, sugrąžina pilnavertę kramtymo funkciją ir netrukdo bendrauti. O geriausia yra tai, kad turėdami sveiką ir baltą šypseną, atrodysite jaunatviškai ir galėsite energingai juoktis. 

Dantų implantavimas jauniems pacientams?

Kai dantų netenkama jauname amžiuje, kyla sumaištis. Jauni pacientai nenori dėtis išimamų protezų, kurie yra nepatogūs, krenta ir neatrodo natūraliai. Galime teigti, kad geriausias sprendimo būdas šiuo atveju yra dantų implantacija. Nauji dantys ant  implantų ne tik jaučiasi ir atrodo kaip natūralus dantys, bet ir nesukelia jokio socialinio diskomforto. Skirtingai nuo kai kurių laikinų dantų restauracijų, pavyzdžiui, dantų tiltų, implantai yra skirti ilgalaikiam, fiksuotam sprendimui. Kai implantas sėkmingai integruojasi į žandikaulio kaulą, jis tampa stabiliu ir saugiu pagrindu pakaitiniam dančiui ar dantims.

Bijantiems – sprendimas

Dažnai tenka susidurti su pacientais, kurie turi stiprią odontologų ir skausmo baimę. Visi žmonės skirtingi ir tai visiškai natūralu. Tačiau norime priminti, kad apsilankę  ,,Dentaplanas’’ klinikoje jūs galėsite pamiršti visas baimes. Pas mus pacientai gali rinktis net 3 baimės mažinimo priemones: nuskausminamąjį pieštuką, inhaliacinę sedaciją ir sedaciją su anesteziolo priežiūra. Tai pažangūs metodai, kurie padės atsipalaiduoti, nusiraminti ir odontologo kėdėje jaustis komfortiškai. 

Akivaizdu, kad danties implantai yra puiki galimybė norint atkurti vieną ar kelis prarastus dantis. Dantų implantavimas tinka įvairaus amžiaus žmonėms, kurie nori nevaržomai šypsotis ir gyventi visavertį gyvenimą. Neleiskite baimei jūsų sustabdyti, mūsų specialistai pasirūpins, kad jūsų vizitas būtų malonus ir nekeliantis diskomforto. Kviečiame atvykti į mūsų kliniką Vilniuje adresu Verslo centras G12., Šeškinės Sodų g. 12. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video