Buvusi Keleriškių mokykla padegta dar kartą

 Buvusi Keleriškių mokykla padegta dar kartą

Ankstyvą šeštadienio rytą į Keleriškių kaimą skubėjo specialiosios tarnybos, čia degė buvusi Keleriškių kaimo mokykla. Beje, ta pati mokykla degė ir prieš dešimt dienų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą šeštadienio rytą į Keleriškių kaimą skubėjo specialiosios tarnybos, mat čia degė buvusi Keleriškių kaimo mokykla. Tas pats pastatas degė ir prieš dešimt dienų. Ir tuomet, ir dabar pareigūnai įtaria, kad mokykla buvo padegta tyčia. Policija ieško padegėjo, kuriam gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Ankstyvą rytą

Bendrasis pagalbos centras apie 4 valandą ryto sulaukė Keleriškių kaimo gyventojo pranešimo, kad Smėlio gatvėje mato dūmus ir liepsną, kas tiksliai dega nežino.

Žmogus informavo, kad ugnies pašvaistė matoma iš toli. Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Josvainių ugniagesių komanda.

Atvira ugnimi

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega apleistas pastatas, stogas buvo įgriuvęs.

Ugniagesiai greitai numalšino liepsnas, o baigiamieji darbai buvo atliekami iki tos pačios dienos pietų.

Buvusi Keleriškių kaimo mokykla yra medinė, apmūryta, 25×10 metrų dydžio, perdanga medinė, pastatas dengtas šiferiu. Gaisro metu degė jau anksčiau degusio pastato likusios dalys 15×10 metrų plote.

Kėdainių rajono policijos komisariatas sekmadienį informavo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo.

Aut. past.

Įtaria padegimą

Kėdainių rajono policijos komisariatas sekmadienį informavo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl padegimo.

Įtariama, kad mokykla buvo padegta tyčia. Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti padegėją – šiam gresia kalėjimas.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Prieš dešimt dienų

Ta pati mokykla degė ir prieš dešimt dienų – rugsėjo 8 dienos vakarą. Tuomet į įvykio vietą  buvo išsiųstos sustiprintos ugniagesių gelbėtojų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės, Josvainių ir Dotnuvos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Prieš keletą metų taip pat sudegė šalia mokyklos buvęs rąstinis pastatas, vietinių vadintas klėtimi.

Klėtyje jaunimas buvo įsirengęs kambarius, čia leisdavo laiką vos ne kas vakarą. Sudegus klėčiai jaunimui buvo leista rinktis buvusiame mokyklos pastate.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video