Būna ir taip: kelio ženklai neatlaiko ir vėjo

 Būna ir taip: kelio ženklai neatlaiko ir vėjo

Miesto seniūnijai apie nuvirtusį pėsčiųjų perėją žymintį ženklą Kėdainių miesto Respublikos gatvėje pranešė šios gatvės gyventojai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Visai neseniai Kėdainių miesto seniūnijos darbininkams teko vykti remontuoti Respublikos gatvėje esančio kelio ženklo, mat po stiprių vėjų jis tiesiog nuvirto ant važiuojamosios kelio dalies. Beje, šioje gatvėje ir būtent šioje vietoje kelio ženklai virsta nebe pirmą kartą. Laimei, nei ant žmonių, nei ant automobilių jie kol kas nekliudė.

Praneša žmonės

Miesto seniūnijai apie nuvirtusį pėsčiųjų perėją žymintį ženklą Kėdainių miesto Respublikos gatvėje pranešė šios gatvės gyventojai.

Žmonės informavo, kad ženklas po stipresnio vėjo tiesiog virto ant gatvės. Operatyviai sureagavę miesto seniūnijos darbininkai ženklą vėl pastatė į savo vietą.

Beje, vyrai atskleidė, kad minėtoje gatvėje ir būtent šioje vietoje dirba nebe pirmą kartą, mat jau anksčiau yra tekę tvarkyti čia nuvirtusius ženklus.

Neseniai Kėdainių mieste atsirado daugiau naujų ženklų, kuriuos komisijos sprendimu įrengė miesto seniūnija. Tiesa, keletą ženklų teko ir pašalinti.

Aut. past.

Stato naujus

Kur kokius ženklus Kėdainių mieste statyti, sprendžia rajono savivaldybėje suburta Eismo saugumo komisija.

Visai neseniai Kėdainių mieste atsirado daugiau naujų ženklų, kuriuos komisijos sprendimu įrengė miesto seniūnija. Tiesa, keletą ženklų teko ir pašalinti.

„Būna, kad dėl naujų ženklų įrengimo kreipiasi gyventojai. Jie prašo kažkur uždrausti važiavimą, stovėjimą. Jų prašymus svarsto Eismo saugumo komisija ir priima atitinkamą sprendimą.

Štai visai neseniai komisijos sprendimu kelio ženklai buvo pašalinti parke ir Chemikų gatvėje. Įrengti nauji ženklai A. Kanapinsko gatvėje“, – paaiškino miesto seniūnas Algirdas Krivičius.    

Darbuojasi ir vandalai

Kėdainių mieste kelio ženklai neretai kenčia ir nuo vandalų.

Gatvėse, kurios yra regioninių kelių dalis, ženklus tvarko „Kelių priežiūros“ Kėdainių kelių tarnybos darbuotojai. Pasak jų, dažnai ženklus sulanksto praeiviai ir tai padaro specialiai.

Būna, kad ženklai tiesiog suvarpomi kulkų. Būna, kad ženklus ar kelių ženklinimą sugadina ir neapdairūs automobilių vairuotojai.

Štai žiedinėse sankryžose kiekvieną savaitę reikia keisti tai vieną, tai kitą nulaužtą ar nulenktą kelio ženklinimo elementą.

2 Komentarai

  • Šitoje vietoje pėščiųjų perėją žymintys ženklai virsta jau nebe pirmą kartą – tai vienas tai kitas, ačiū divui, kad ne ant žmonių ar mašinų. Ir manau virs dar ne kartą, nes ir po vadinamo remonto jie nestabyliai laikosi. Tai viną kartą gal galima juos tvirtai pritvirtinti , o ne bele kaip. Negi laukiame nelaimingo atsitikimo?

  • Šitoje vietoje pėščiųjų perėją žymintys ženklai virsta jau nebe pirmą kartą – tai vienas tai kitas, ačiū dievui, kad ne ant žmonių ar mašinų. Ir manau virs dar ne kartą, nes ir po vadinamo remonto jie nestabyliai laikosi. Tai vieną kartą gal galima juos tvirtai pritvirtinti , o ne bele kaip. Negi laukiame nelaimingo atsitikimo?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video