Budrūs piliečiai apsaugojo konteinerį nuo liepsnų

 Budrūs piliečiai apsaugojo konteinerį nuo liepsnų

Už prekybos centro „Maxima“ pastato J. Basanavičiaus gatvėje degė komunalinių atliekų konteineris./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste užsidegusį buitinių atliekų konteinerį užgesino ugnį laiku pastebėję pilietiški žmonės. Šį kartą konteinerį pavyko išgelbėti. Prieš porą savaičių netoliese du tokie pat konteineriai visiškai sudegė.

Užsidegė pavakarę

Spalio 2-osios pavakarę Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie kylančius juodus dūmus.

17 val. 26 min. paskambinęs pranešėjas informavo, kad Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje, už prekybos centro „Maxima“ pastato dega komunalinių atliekų konteineris.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Greičiausiai į konteinerį galėjo būti neatsargiai numesta neužgesinta nuorūka, tuomet įsismarkavo ugnis. Laimei, šį kartą kylančius dūmus laiko pastebėjo neabejingi piliečiai, tad konteinerį pavyko išgelbėti.

Aut. past.

Gesino žmonės

Kol gelbėtojai vyko į įvykio vietą, konteinerį nieko nelaukę ėmė gesinti neabejingi piliečiai.

Po penkių minučių atskubėjus gelbėtojams buvo konstatuota, kad 1,5 x1,5 metrų dydžio plastikinį mišrių atliekų šiukšlių konteinerį užgesino gyventojai iki tarnybų atvykimo.

Kad ugnis ir vėl neįsipliekstų – konteineryje buvusias šiukšles gelbėtojai perkasė.

Visai netoliese

Beje, prieš porą savaičių visai netoliese du plastikiniai konteineriai sudegė visiškai.

Gaisro metu apdegė ir tvora. Tąkart vidurnaktį buvo gautas pranešimas, kad miesto J. Basanavičiaus gatvėje, netoli Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo prekyvietės, atvira ugnimi dega šiukšliadėžė.

Po penkių minučių nuo pagalbos skambučio atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad ugnis išplitusi ir atvira liepsna dega ne šiukšliadėžė, o du plastiniai komunalinių atliekų konteineriai.

Taip pat degė konteineriuose ir šalia jų sukrautos šiukšlės.

Ugnis jau griebė ir trečiąjį konteinerį, taip pat apdegė ir šalia stovėjusios skardinės tvoros elementai. Ugniagesiai per keletą minučių užgesino liepsnas.

Neatsargi veikla

Dėl ko užsidegė konteineriai – kas kartą imasi tirti ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Šį, kaip ir praėjusį kartą, įtariama, kad gaisras sukeltas dėl neatsargios žmogaus veiklos.

Greičiausiai į konteinerį galėjo būti neatsargiai numesta neužgesinta nuorūka, tuomet įsismarkavo ugnis.

Laimei, šį kartą kylančius dūmus laiko pastebėjo neabejingi piliečiai, tad konteinerį pavyko išgelbėti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video