Brangsta Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro teikiamos paslaugos

 Brangsta Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro teikiamos paslaugos

Brangsta kai kurios Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro teikiamos paslaugos./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Rajono savivaldybės taryba pritarė Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktoriaus prašymui padidinti teikiamų paslaugų įkainius. Paskutinis minimalus kainų keitimas vyko dar 2015 metais, kai paslaugų kainos litais buvo konvertuojamos į eurus.

Kainų didėjimas yra lemtas mokymo priemonių atnaujinimo išlaidų, su nuotoliniu darbu susijusiomis papildomomis investicijomis, atlyginimų didėjimo ir išaugusių komunalinių mokesčių.

Dauguma paslaugų kainų auga 2–5 eurais, tačiau yra ir ženklesnių kainų pokyčių. Tarkime, aktų salės nuomos kaina kyla nuo 6 iki 15 eurų, neformaliojo profesinio mokymo programos 1 mokymosi kreditas 1 asmeniui kaina didėja dešimtimi eurų.

Profesinio mokymo įgytų kompetencijų vertinimas 1 asmeniui kainuos 150 eurų, B kategorijos vairuotojo praktika kainuos 300 eurų, papildoma valanda praktikos – 10 eurų, o papildoma valanda teorijos – 1 euras.

Kitus įkainius galite rasti Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro interneto svetainėje, skiltyje Veikla– Mokamos paslaugos.

1 Komentaras

  • Tokios vairavimo ir kursų kainos jau nuo pernai metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video