BMW savininkai pakraupę – veidrodėliai dingsta kone kasnakt

 BMW savininkai pakraupę – veidrodėliai dingsta kone kasnakt

Kėdainiečiai pastebėjo, kad vagys dažniausiai lankosi Respublikos gatvėje, o jų taikinys – BMW markės automobiliai./Nukentėjusiųjų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto gyventojai pastarosiomis savaitėmis gyvena baimėje. Kone kasdien po nakties pasigirsta pranešimų apie įvykdytas stambesnes ar smulkesnes vagystes. Labiausiai sunerimę BMW savininkai, mat vagys lupa šių automobilių veidrodėlių stikliukus. Tokių vagysčių įvykdyta ne viena ir ne dvi dešimtys, tačiau retas nukentėjusysis apie vagystę informuoja policiją.

Po nakties

Kas rytą žmonės socialiniuose tinkluose ar kaimynams, draugams, bendradarbiams skundžiasi, jog naktį nukentėjo jų automobiliai.

Ir sutapimas ar ne, tačiau absoliuti dauguma apvogtų automobilių yra BMW.

Vagys dažnu atveju net nesibrauna į vidų, o tiesiog gražiai išima arba išplėšia veidrodėlių stikliukus.

Labai retai automobilių savininkai kreipiasi į policiją, mat jų patirta žala dažnai tesiekia keliasdešimt eurų.

Kėdainių miesto gyventojai pastarosiomis savaitėmis ne kartą informavo apie mieste įvykdytas smulkias vagystes, kurių metu nukentėjo jų automobiliai.

Aut. past.

Pavogė veidrodėlius

Kėdainiečiai pastebėjo, kad vagys dažniausiai lankosi Liaudies, Respublikos, J. Basanavičiaus gatvėse.

„Mano automobilis stovėjo naujoje didelėje aikštelėje Liaudies gatvėje, prie daugiabučių namų. Sidabrinės spalvos BMW 530 stovėjo prie pat įvažiavimo visą naktį.

Po nakties automobilis liko be veidrodėlių stikliukų. Policijai dar nepranešiau, skubėjau labai su vaikais“, – kalbėjo nukentėjusysis Darius Šedaitis.

Dar vienas BMW markės automobilis buvo apvogtas Respublikos gatvėje, jis stovėjo šalia kelkraščio paliktas per naktį.

„Po nakties atėjau prie savo automobilio ir savo akimis netikiu – nėra abiejų veidrodėlių. Tiksliau – stikliukų.

Kas rytą žmonės socialiniuose tinkluose ar kaimynams, draugams, bendradarbiams skundžiasi, jog naktį nukentėjo jų automobiliai. Ir sutapimas ar ne, tačiau absoliuti dauguma apvogtų automobilių yra BMW.

Aut. past.

Išimti labai gražiai, niekas nesugadinta.

Šrote pasiklausiau – veidrodėliai kainuos 30 eurų. Automobilis BMW 520 draustas KASKO draudimu, tačiau norint kreiptis į draudimą reikia rašyti pareiškimą policijai, reikia minti valdiškų institucijų slenksčius.

Nusprendžiau niekur nesikreipti ir užsisakiau veidrodėlius iš šroto, nes laiko neturiu terliotis su pareiškimais“, – informavo kėdainietis Deimantas Kupčinskas.

Prie pat namo

Kiek anksčiau apie įvykdytas vagystes iš BMW markės automobilių informavo ir daugiau kėdainiečių.

„Šiandien rytą pastebėjome, kad jau antrą kartą buvo pavogti mūsų mašinos veidrodėliai. Ryte atėjus prie mašinos jų nebebuvo, negana to, dar perlaužti rėmai į visas puses.

Pavogė veidrodėlius automobiliui, kuris stovėjo prie Respublikos gatvės 18-ojo namo. Apvogtas automobilis BMW 530 „universalas“, – informavo kėdainietė Monika Ramanauskienė.

Ir dar vienas

Dar vienas incidentas, tačiau ne vagystė, užfiksuotas Respublikos gatvės 40-ojo namo kieme.

„Vagis turbūt norėjo nulupti veidrodėlius, tačiau buvo tiek bukas, kad vieną jų tik sulaužė, o sulaužęs – paliko. Čia ne profesionalai siaučia, čia murziai, kuriems net pavogti nepavyksta.

Automobilis BMW 318. Esmė, kad mes čia net negyvename, atvykome pas giminaičius į svečius, bet ir tai sugebėjo vagis nužiūrėt“, – kalbėjo su žurnalistais susisiekęs Kėdainių rajono gyventojas.

Pataria saugoti

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobiliuose nepalikti vertingų daiktų, pastebėjus vagystę – pranešti. Brangesnių markių automobilius patartina drausti, laikyti saugojimo aikštelėse ar kitose saugomose teritorijose, įrengti vaizdo stebėjimo kameras.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką, visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

8 Komentarai

 • Jeigu veidrodėliai fotochrominiai tai už 30 eurų pasvajoti tik…

  • Kitaiski iseina. Bet kokibe vistiek netokia kaip originalu

   • Bet ar jie tamsinasi? Abejoju…

  • As tai su mentais pageriu ir visiems grasinu, kad. I miesta nesivaziuos

 • Per televizorių juk sakė, kad bmw dažniausiai nukenčia. Mūsų aikštelėje kaimyno bmw nėra nukentėjęs.

 • Nusiperket
  Audi 100 ir nieks anu nelaupys

 • Jei gaila 40 euru saugomai aikstelei menesiui , tai neverkite , o pirkite veidrodelius ir darykite isvadas … .

  • Bet kažkodėl apvagia kur saugomos aikštelės.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video