Biuro baldai: 7 specialistų rekomendacijos, padėsiančios išsirinkti

 Biuro baldai: 7 specialistų rekomendacijos, padėsiančios išsirinkti

Biuro baldai šiuolaikinėje ofiso erdvėje neabejotinai yra labai svarbūs. Biuro baldai darbo metu įmonės darbuotojams sukuria sveikatai palankią, atpalaiduojančią atmosferą bei užtikrina jiems maksimalų komfortą. Dėl šių priežasčių biuro baldų pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai pateikia 7 rekomendacijas, padėsiančias išsirinkti nepriekaištingus biuro baldus.

1. Ofiso baldai: rinkdamiesi planuokite savo biudžetą

Nuo suplanuoto biudžeto priklauso, kokio stiliaus, spalvų ir kt., taip pat tai, kokios kokybės ofiso baldai bus pasirenkami. Dėl šios priežasties iš anksto įvertinkite savo biudžetą, kad galėtumėte pasirinkti geriausią ofiso baldų kainos bei kokybės santykį. 

2. Baldai verslui: investuokite į aukštos kokybės baldus

Net jei biuro baldams skirsite ir nedidelį biudžetą, investuokite į kokybiškus ir patikimo gamintojo gaminamus baldus verslui. Čia pravers vadovautis žinomu posakiu: geriau yra mažiau. Tad verčiau įsigykite mažiau, bet aukštos kokybės baldų, prieš tai apsvarstę, galbūt Jūsų ofise nereikia vieno ar kito baldo. Kokybiški ir patvarūs baldai verslui džiugins ne vienerius metus.

3. Biuro baldai: skirkite dėmesį patogumui ir ergonomikai

Siekiant užtikrinti darbuotojų produktyvumą ir saugant kiekvieno jų sveikatą, patariama rinktis patogius ir ergonomiškus baldus. Parodykite savo darbuotojams, kokie jie Jums svarbūs, bei paklauskite nuomonės, koks baldų pasirinkimas jiems atrodo geriausias. Stenkitės kurti tokią ofiso aplinką, kurioje kiekvienas darbuotojas jaustųsi komfortiškai ir norėtų grįžti į darbą vėl ir vėl. 

4. Vadovo biuro baldai: rinkdamiesi atsižvelkite į kabineto ir/ar viso biuro interjerą

Vadovo biuro baldai, kaip ir kiti ofiso baldai, turėtų būti ne tik kokybiški, ergonomiški bei pritaikyti prie darbuotojo poreikių, bet taip pat ir derėti prie vadovo kabineto ar net viso biuro interjero. Skirtingi biuro baldų gamintojai siūlo platų įvairių stilių, spalvų ir kt. ofiso baldų pasirinkimą, todėl rinkitės labiausiai individualius poreikius atitinkančius bei prie esamo interjero stiliaus derančius sprendimus savo biuro erdvei. 

5. Apsvarstykite, kokių papildomų biuro baldų Jums reikės, bei kaip juos išdėstysite

Atsižvelgus į įmonės veiklos pobūdį, dažnai tik stalų ir kėdžių darbui nepakanka: reikia spintelių, lentynų daiktams susidėti ir kt. Tad prieš rinkdamiesi baldus, pagalvokite ne tik apie tai, kokius biuro baldus papildomai įsigysite, tačiau taip pat apsvarstykite ir jų išdėstymą.

6. Atsižvelgę į darbo pobūdį, atkreipkite dėmesį į ofiso baldų priežiūros ypatumus

Verta paminėti, kad renkantis bet kokius ofiso baldus, reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų priežiūros ypatumus. Pavyzdžiui, jei Jūsų darbo pobūdis yra toks, jog reikia nuolat valyti ar kitaip dezinfekuoti darbo paviršius, patariama rinktis tokius baldus, kurių paviršiai nereikalauja ypatingos priežiūros ir greitai nenusidėvi. 

7. Baldai verslui: skirkite dėmesį praktiškumui

Šalia kitų biuro baldų pasirinkimo kriterijų, verta paminėti ir praktiškumą. Baldai verslui turėtų būti ne tik stilingi, kokybiški bei patogūs, bet taip pat ir praktiški. Dėl šios priežasties, atsižvelgusi į kiekvieno kliento poreikius, tarptautinė biuro baldų įmonė NARBUTAS siūlo rinktis optimalius daiktų laikymo sprendimus: visi darbo stalai, esantys baldų verslui asortimente, gali būti komplektuojami su spintelėmis ir stalčių blokais. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video