Bibliotekoje – vakaras, skirtas Tėvo Stanislovo 105-osioms gimimo metinėms

 Bibliotekoje – vakaras, skirtas Tėvo Stanislovo 105-osioms gimimo metinėms

„Rinkos aikštės“ archyvo/Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Neturi laiko? Paklausyk, ką aš tau pasakysiu. Ot, čia ir yra dalykas – kiekvieną sekmadienį kiekvienoje bažnyčioje dalinamas laikas. Kaip tik čia ir yra šventinamas, gydomas nelaimingasis laikas, kurio mums taip labai trūksta. Ateik, sustok, gausi laiko. Paimsi – turėsi, neišgirsi kvietimo – viskas tavo valioje.“ [Ištrauka iš Vitos Morkūnienės knygos „Tėvo Stanislovo Paberžė. Giesmė Esimui“, p. 81].

Tėvas Stanislovas mokėsi ir mokė būti čia ir dabar: „Labai stipriai jaučiu momento saldybę. Paties buvimo palaimą. Man visos dienos yra tokios nuostabios, ypatingos, kad laukti ko nors dar ypatingesnio nematau prasmės. Gyvenu ir džiaugiuosi, niekad per daug nesvajoju apie rytojų. Gana dienai jos vargo...“ [ten pat].

Mieli kėdainiečiai! Ateikite pabūti „čia ir dabar“, pajusti praeities, dabarties ir ateities susiliejimą jaukioje žvakės liepsnelėje, skambant atviriems prisiminimams, skaitymams, pokalbiams, atsidūsėjimams…

Kur: Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos a. 5

Kada: Rugsėjo 28 d. 18 val.

Kas: „Atsidūsėjimai“. Pokalbių ir skaitymų vakaras, skirtas Tėvo Stanislovo 105-osioms gimimo metinėms

Dalyvaus Tėvo Stanislovo sesers Jadvygos anūkė Goda Tikniūtė, kraštietė rašytoja, žurnalistė Vita Morkūnienė. Tekstų ištraukas skaitys savanorės. Kviečiame Jus tapti vakaro kūrėjais ir dalyviais. Kviečiame skaityti ir pasisakyti visus, norinčius pasidalinti Jums svarbiomis Tėvo Stanislovo mintimis…

Po renginio bus galima įsigyti kraštietės rašytojos V. Morkūnienės knygų apie Tėvą Stanislovą.

Bus galima apžiūrėti spaudinių parodą „Žmonių kunigas“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video