Bibliotekoje – literatūros vakaras su rašytojo, poeto, bardo E. Janušaičio atminčių romanu

 Bibliotekoje – literatūros vakaras su rašytojo, poeto, bardo E. Janušaičio atminčių romanu

„Rinkos aikštės“ archyvo/Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Vasario 15 d., ketvirtadienį, 16.30 val. M. Daukšos viešoji biblioteka kviečia į literatūros vakarą su nauja knyga – rašytojo, poeto, bardo Edmundo Janušaičio atminčių romanu „Čia esu aš“.

Dalyvaus: rašytojai Edmundas Janušaitis, leidyklos „Slinktys“ vadovas Juozas Žitkauskas.

Renginio metu knygų bus galima įsigyti.

Apie knygą

Edmundo Janušaičio jaunystės prisiminimais paremtame pasakojime „Čia esu aš“ atkuriamos XX a. aštuntojo dešimtmečio pradžios nonkonformistinės jaunimo nuotaikos sovietinio režimo atžvilgiu.

Pasakotojas, autoriaus alter ego, vidurinę mokyklą bebaigiąs maištingos sielos jaunuolis, jaučia instinktyvų pasipriešinimą asmens laisvę varžančiai ir niveliuojančiai ideologijai, todėl yra linkęs bendrauti su savo rajono „nepritapėliais marginalais“, išsiskiriančiais nestandartiniu elgesiu, savarankišku mąstymu ir savita pasaulėjauta.

Konkretus laikotarpis prieš pat Romo Kalantos susideginimą, aiškiai apibrėžta geografinė vietovė – Kauno Žaliakalnio šiaurė, to meto realijos ir galimi prototipai, autentiškas žargonas bei necenzūrinis slengas čia selindžeriškai derinami su tyra bręstančio žmogaus savistaba ir veržliu polėkiu į meninę – poetinę ir muzikinę – saviraišką.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video