Belaukiant Šv. Kalėdų: ką atnešė šie metai?

 Belaukiant Šv. Kalėdų: ką atnešė šie metai?

E. Kuktienės nuotr.

„Rinkos aikštės“ redakcija

Lapkritis skaičiuoja paskutines dienas. Brendant per rudens darganą akys vis dažniau užklysta į vitrinas, kurios jau pradeda rodyti pirmuosius besiartinančių Kalėdų ženklus. Ar ne per anksti – dažnas pagalvojame ir nė nepajuntame, kaip mintys nevalingai nuskrieja Kalėdų laukimo link.

Šią ankstyvą Kalėdų nuojautą dar labiau sustiprina ilgi ir darganoti paskutinių rudens dienų vakarai, ypač, kai židinyje spragsint malkoms prisimeni žiemiškų vaikystės rytų brėkšmą, kai pabusdavai nuo trobos pečiuje įkaitusių malkų teškėjimo ir kaip kulka lėkdavai nuplėšti dar vieno kalendoriaus lapelio, tirpdančio likusias dienas iki Kalėdų. 

Dienos tirpsta ir dabar. Tik nepalyginamai anksčiau nei vaikystėje. 

Viskas keičiasi. Nesikeičia tik Kalėdų laukimas. 

O belaukiant Kalėdų, permąstai ir įvertini tai, ką atnešė šie metai. Ne žmonijai, ne valstybei, ne tautai ir net ne tavo šeimai, o tau pačiam. 

Jei gali, pasidalink savo istorija. 

Paskambink į redakciją telefonu 8 686 35 138 arba parašyk laišką el. paštu redakcija@rinkosaikste.lt ir papasakok, kuo šiemet gyvenimas Tave pradžiugino, kokią dovaną Tau jis įteikė? 

O gal gali papasakoti apie tai, kaip Tu lauki gražiausios metų šventės? O gal Tave jos laukti įkvepia kaimynų ar bičiulių pavyzdys? 

O gal Tavo gyvenime yra ar buvo toks žmogus, kuris iš kartos į kartą nešė ir perdavė gražiausias tradicijas? O gal toks, kurio atminimą saugai iki šiol kaip brangiausią turtą ir nori papasakoti, kad apie jį sužinotų ir tie, kurie jo niekada nebuvo sutikę? 

Tikiu, kad kiekvienas turime tokių istorijų ir buvome sutikę tokių žmonių. O gal jie ir dabar mus lydi per gyvenimą.

Pasidalink savo mintimis ar prisiminimais ir galbūt įkvėpsi laukti Kalėdų tuos, kurie jų nelaukia. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video