Baisi nelaimė ant Vilainių tilto: motoroleris rėžėsi į kelininkų mašiną (FOTOGALERIJA)

 Baisi nelaimė ant Vilainių tilto: motoroleris rėžėsi į kelininkų mašiną (FOTOGALERIJA)

Šis rytas Kėdainių mieste paženklintas baisia nelaime – motoroleriu važiavęs vyras rėžėsi į kelininkų automobilį. Dviratės transporto priemonės vairuotojo gyvybę gelbėjo dvi greitosios medikų brigados.

Nelaimė įvyko po 9 val. Pirminiais duomenimis, ant Vilainių tilto J. Basanavičiaus gatvėje sustojo įmonės HISK kelininkai. Automobilis „Škoda“ buvo su įjungtais oranžinės spalvos švyturėliais, darbininkai dėvėjo specialius ryškios spalvos rūbus.

Vos darbininkams išlipus, į jų mašiną visa jėga rėžėsi vyresnio amžiaus vyro vairuojamas motoroleris. 

Nors vyras buvo su šalmu, tačiau jam stipriai sužalota galva. Įvykio vietoje nukentėjusiojo gyvybę gelbėjo dvi medikų brigados. Stabilizavus būklę žmogus nedelsiant išvežtas į Kauno klinikas. 

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, jie valo ne tik duženas, bet ir gausią kraujo balą.

Darbininkų teigimu, motorolerio vairuotojas yra apie 70 metų amžiaus.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Plačiai apie nelaimę – artimiausiame „Rinkos aikštės“ numeryje.

10 Komentarai

 • Išvis tiem seniems pedikams atimti teises vairuoti nuo 65 metų kur beskaitysi visur pridaro žalos dalbajobai jebani

  • Gaidys tu, o ne šoferis

  • žmogus žmogui nelygus, bet pagal tamstos rašliavą panašu, kad anksčiau už jį be galvos būsite

  • Nuo 60metų reik įvest kasmetinį patikrinimą sveikatos ir griežta, o ne už pinigą ir atmestinai

  • Dabar apie įvykį.Netikiu,kad motociklininkas va taip privažiavo prie Škodos ir trenkėsi į ją.Greičiausiai abu važiavo link tilto ir Škoda be jokių posūkių ar kitų signalų ėmė ir sustojo kur jai reikėjo.Kadangi liudininkų nėra,tai darbininkai ,aišku,paliudys saviškio naudai,kad jie jau stovėjo su ,,margalka“.Tarp kitko,tas geltonas švyturėlis yra priekyje,o iš paskos važiavusiam motociklininkui jis galėjo ir nesimatyti.Ir jį,po galais,galima buvo įjungt post factum.O dėl senyvo amžiaus,tai prašom neįžeidinėt senjorų,kurie netgi pavyzdžiu gali būti tokiems kaip šis netikėlis,taip nemandagiai apšaukęs nukentėjusįjį.Koc ir parmazonas,kviečiu visuotinai pasimelst už jį,kad jam nušvistų dangaus malonė gerų daktarų rankose.

 • Dbr gi automobilis tai panašus i eilini auto, naturalu, kad nieks nesitiki , kad jis staiga ims ir sustos ant tilto . Dar neaišku ar tikrai jie buvo savo švyturėli išjungę. Dali kelininku tarnybos kaltes galima ižvelgt

 • O tai galima sustoti ir stovėti ant tilto

 • Automobilis „Škoda“ buvo su įjungtais oranžinės spalvos švyturėliais…
  Taigi nuo motorinkos jokių švyturėlių nesimato važiuojant iš paskos…

  • O tai pirdos vairuotojas turi žiūrėti į kelią, ar tik į mašinas su migalkem ? Jei kliūtis ant kelio, apvažiuoti neįmanoma, stabdžių nėra ?

 • Elementari situacija.
  Kelininkai gali sustoti ir stoveti visur, kur nekeliamas pavojus eismui. Ant tilto vietos yra daugiau negu reikia, tad stovejimas pavojaus nekelia.
  Mopedisto kalte yra ta, kad nesilaike atstumo arba akys ziurejo ne i kelia. Jei ziuri i kelia ir laikais atstumo, tai labai paprasta isvengti ir ne vietoj stovinciu, staigiai stabdanciu, nerodanciu posukiu ir t.t.
  O spelionem nevarkit uzsiimt, nebuvot-nematet-nekalbekit.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video